Страница 91 от 105 ПърваПърва ... 41818990919293101 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,351 до 1,365 от 1574
  1. #1351

    Подразбиране

    Честно ,ако ее част от фона аз бих го оставила , хич не си и личи нищо.

  2. #1352

    Подразбиране

    Според мен изчакай и след като завършиш прецени дали е нужно да се минава изобщо от горе или да си остане така. Според общия фон ще стане ясно дали е грешка или различно виждане Иначе етапа е страхотен. Аз са съжаление пак ще забавя моя, ама то с тия конкурси ...
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  3. #1353

    Подразбиране

    Според мен го остави така, получило се е много добре, ти го знаеш и затова те дразни, но аз /предполагам и всеки друг/ не виждам грешка! Поздравления за етапчето и давай смело напред!
    P.S. Искам да попитам с каква игла шиеш, че си толкова бърза? Да не би да има такава, която шие сама, че и аз да си взема, защото все не ми остава време на мен!

  4. #1354

    Подразбиране

    Добре се получава, не се вижда да има проблем

  5. #1355

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Засега ще го оставя така, а като го завърша ако много ме дразни ще го мисля тогава.

    iskrichka, аз шия много бавно, но просто на небето има големи участъци с по един цвят и затова върви по-бързо. След туткането по младежите и китките отстрани, реших да подкарам небето, че малко да ми починат очите с тези единични бодове. След небето остатъка от гоблена ще е още по-голяма мъка и тогава сигурно пак ще забавя шиенето ...

  6. #1356

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veshti4ka Виж мнение
    Ето ново етапче от мен ...
    Обаче стана един гаф ...
    Остави го, много труд е! Поглеждайки го ще знаеш, че има нещо, но там са облаци нали? Все едно облаците са се разместили


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #1357

  8. #1358

    Подразбиране

    rositca много е красив
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  9. #1359

    Подразбиране

    Роси , здравей и тук

  10. #1360

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositca Виж мнение
    Много е красив! Поздравления

  11. #1361

    Подразбиране

    За облаците ,не разшивай, не изглежда лошо.За гоблена -как се кава Вечмост ли-голяма чуденка .Защо ли някои не четат правилата да се пише на кирилица ,ако това не е възможно, поне да се извинят.

  12. #1362

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Искам най - накрая и аз вече да кача етапче, но нещо не ми се получава. Какво да начравя? Помощ!!!

  13. #1363

    Подразбиране

    Най- накрая и аз да се престраша да кача едно етапче, нещо че е малко къдраво! Обожавам този гоблен, само дето не знам кога ще стане и децата ми ще са вече доста пораснали и ще изгубим приликата, която в момента е поразителна! Но както се казва времето е пред нас!angel3.jpg 10689735_772610706135329_33986404581156033_n.jpg

  14. #1364

    Подразбиране

    Браво! Най - накрая се престраши С какви конци шиеш?
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  15. #1365

    Подразбиране

    Реклама:
    С DMC, но с 3 нишки и става малко по- бавно и по- претрупано отзад, но според мен си заслужава

Страница 91 от 105 ПърваПърва ... 41818990919293101 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •