Страница 93 от 105 ПърваПърва ... 43839192939495103 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,381 до 1,395 от 1574
  1. #1381

    Подразбиране

    С него захвани някой по- малък и по- лесен,че в почивката ще имаш още един ! Така ще върви големия и няма да ти омръзва. Успех !

  2. #1382

    Подразбиране

    Не се предавай , каква красотичка си подхванала

  3. #1383

    Подразбиране

    Ааа....... няма предаване, ще стискам зъби до края, благодаря ви момичета за подкрепата.От известно време се замислям да подхвана нещо с малко цветове, но ми се иска пак да е на Хаед нещо черно-бяло, с малко цветове за отмора.Ще се поразровя аз.Има една излегната мацка, която много ми харесва.

  4. #1384

    Подразбиране

    Здравейте!Това е първият ми напълно завършен гоблен на Haed. Ушиването му ми отне около девет месеца.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #1385

    Подразбиране

    Много е хубав Струвало си е всяко бодче

  6. #1386

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от julliqna Виж мнение
    Ето обещаното от мен етапче на моя Хаед Lirielle.Шия го с голям мерак, но на моменти ми се реве от него и ми идва да го захвърля.Шия с часове и накрая нищо никак не спори с толкова единични бодчета, а трябва да стане товаПрикачен файл 176691Прикачен файл 176692

    Ще стане много красив, затова не се отказвай . И аз на моменти моя го хвърлям в ъгъла, но максимум след два три месеца си го взимам отново ...

  7. #1387

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от asesita Виж мнение
    Здравейте!Това е първият ми напълно завършен гоблен на Haed. Ушиването му ми отне около девет месеца.
    Поздравления и за упоритостта и за труда - много красиво се е получило!

  8. #1388

    Подразбиране

    Какъв е размера на този гоблен, изглежда огромен! Много е красив и е за мераклии приятно шиене

  9. #1389

    Подразбиране

    Честито! Поздравления за упоритостта и търпението ,а и за бързото шиене.! Струва си всяко бодче!

  10. #1390

    Подразбиране

    Красота! Да ви е честит
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  11. #1391

    Подразбиране

    Финес и красота!

  12. #1392

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от asesita Виж мнение
    Здравейте!Това е първият ми напълно завършен гоблен на Haed. Ушиването му ми отне около девет месеца.
    Поздравления, страхотен е.Всяко едно подче си е струвало, а за времето нямам думи.Аз за почити пет месеца съм на никъде.

  13. #1393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от evgeniakukurina Виж мнение
    Какъв е размера на този гоблен, изглежда огромен! Много е красив и е за мераклии приятно шиене
    Ако е към мен въпроса, гоблена е с размер 60х61 см. приблизително.

  14. #1394

    Подразбиране

    asesita, невероятен! И на мен ми е в плановете за следващия живот.

  15. #1395

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 93 от 105 ПърваПърва ... 43839192939495103 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •