Страница 1 от 105 1231151101 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 1574
  1. #1

    Подразбиране За любителите на HAED-Етапи

    Темата е специално за TDK и svirepo`limon4e,който шие техни гоблени може да се консултира тук с другите,да пита ако нещо не му е ясно и помага естествено,също да слага и тук ушитото от него нищо че го е пуснал и в своята тема,няма да ви махна постовете.
    Ако питате мен,това си е изпитание на нерви отвсякъде Успех

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Нека започна първа с демонстрацийте Ето върху какво работя сега на HAED и какво се получава
    manka , определено си е изпитание за нерви шиенето на модел от тази фирма
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    ето го и моя Хаед, 90 цвята, 420x340 бода, ших го около 7 месеца.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

    Подразбиране

    Mnogo mi haresvat eto tezi rusalki

    iskam da gi u6iya no koga neznam

    prelest sa
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Аз бая съм се навила за този, но наистина се притеснявам за трудността на изпълнението ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    moya HAED v ramka

    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #7

    Подразбиране

    престраших се да ви покажа и моя HAED, но става много бавно и го шия с прекъсвания
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Направо си ме шашнала!
    Такива трудни гоблени си ушила, а сега си хванала и едни от най-сложните на HAED, в които почти всичко е единични бодове!


    Цитат Първоначално написано от Iskra Виж мнение
    престраших се да ви покажа и моя HAED, но става много бавно и го шия с прекъсвания

  9. #9

    Подразбиране

    Его снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    много е КРАСИВ нямам думи успех с ушиването му и да показваш напредъка какви размери ще бъде и с колко цвята е?

  11. #11

    Подразбиране

    Размерът горе-долу е 40/47 см и е с 90 цвята. Шия го 1:1 с обикновен гобленов бод. Имам проблем с опаковата страна, но като го шия с еденичен конец два пъти в една кутийка става доста по-добре

  12. #12

    Подразбиране

    мале това не е ли голяма играчка? аз още не съм намерила моя гоблен който да ме грабне от пръв поглед

  13. #13

    Подразбиране

    Я кажете как се шият 1:1 или 1:4 ?

  14. #14

    Подразбиране

    И аз се присъединявам към вас . Още не съм ушила нищо на HEAD, но съм влюбена в гоблените им. Скоро започвам The Queen of Hearts. Не знам дали не скачам направо в дълбокото ама така или иначе мисля че те нямат лесни гоблени пък и имам опит единичните бодове (и производството на китеници от обратната страна )
    Прави ми впечатление че по картинките има много блестящи цветове. Те така ли се получават на гоблена? И ако да как става така? Такива конци ли има? Сигурно задавам глупави въпроси ама до сега съм шила по-обикновенни неща.
    Надявам се скоро да покажа част от Кралицата

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Повечето схеми, които поне аз имам са все на панама Count 25. Което е доста ситно. и ги дажат да се шият с две нишки. Ако знаеш как се казва гоблена ще е по-лесно да разбереш това което те интересува.

Страница 1 от 105 1231151101 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •