Страница 94 от 105 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,396 до 1,410 от 1574
  1. #1396

    Подразбиране

    Ех, че хубава придобивка, да ти е честито гобленчето. Много е красиво и тематично. Чак ми замириса на бор, докато го гледах.
    Малко повече инфо, ако може - панама, бод и т.н.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #1397

    Подразбиране

    Може ли да ми кажете как се нарича гоблена който шиете и как мога да си го поръчам?Благодаря!

  3. #1398

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Уау ,много хубав ,поздравления!!!

  4. #1399

    Подразбиране

    Невероятна красота Честито, страхотен е! Нямам думи просто
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  5. #1400

    Подразбиране

    Радвам се, момичета, че Ви харесва.Снощи вече преспа на стената в трапезарията ми и тази сутрин "каза, че се чувства добре там" Галя, няма проблем за модела, и без да му знаеш името можеш да си го "поръчаш" при мен. Helen, гобленчето съществува благодарение на художника Скот Густафсон и оригинална разработка на ХАЕД. Аз го ших 1:1 на бяла българска панама с два ката конец, както обикновено си шия. В сравнение с първия ми започнат Хаед -зодия Водолей, този вървеше сравнително по-бързо и по-приятно, докато онзи още го мъча вече не броя колко години стана. Някъде за около 6-7 месеца го направих и не съжалявам за избора.

  6. #1401

    Подразбиране

    Светле, честито за новата придобивка! Наистина е много красив, някак си е "жив" и направо ти "говори"! Останаха ми очите! И аз съм кандидат за схемата, нооооо за другата Коледа!

  7. #1402

    Подразбиране

    Честито!
    Много е красив! Пожелавам ти да продължаваш да твориш още красоти на Хаед.

  8. #1403

  9. #1404

    Подразбиране

    Ето етапче от моя . До тук бях с лесната част на небето и многото шиене с един цвят. Сега отново започва мъката по единичните бодчета...

    А панамата вече и да иска по-мърлява няма как да стане .


  10. #1405

    Подразбиране

    Прекрасно етапче! Браво! Пак си шила с турбо иглата!

  11. #1406

    Подразбиране

    Винаги може и повече, и моята панама вече не помни какъв и е истинския цвят. Страхотно се получава
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  12. #1407

    Подразбиране

    veshti4ka уникален е, кога беше на роклята, ..... та стигна до тук.Кога и аз ще напредна толкова така да ме мъчат единичните бодчета?И моята панама вече не си знае цвета.

  13. #1408

    Подразбиране

    Вещичка, кога го ''изяде''....

  14. #1409

    Подразбиране

    Добре но за да си поръчам може ли да ми дадете някакъв сайт от който да разгледам моделите а също така и цените.Благодаря!

  15. #1410

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви, момичета!

    Никаква турбо игла нямам , просто от време на време шия по малко и това е. Вече стана една година откак съм го започнала, а края му не се вижда... Сега предстои най-трудната част от него.

Страница 94 от 105 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •