Страница 87 от 105 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,291 до 1,305 от 1574
  1. #1291

  2. #1292

    Подразбиране

    Вещичка, не обичам да давам акъл и препоръки, но скоро видях гоблена, който шиеш във фейса. Фигурите бяха добре, но природата около тях не изглеждаше много добре, а белия папагал беше съвсем зле. Бих ти препоръчала все пак да го потърсиш и когато стигнеш до там, ако можеш да си коригираш малко схемата, за да се получи по-добре. Но ти си решаваш, успех - гоблена е голям и труда по него е много

  3. #1293

    Подразбиране

    Много труд,но става страхотно! Успех!

  4. #1294

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Вещичка, не обичам да давам акъл и препоръки, но скоро видях гоблена, който шиеш във фейса. Фигурите бяха добре, но природата около тях не изглеждаше много добре, а белия папагал беше съвсем зле. Бих ти препоръчала все пак да го потърсиш и когато стигнеш до там, ако можеш да си коригираш малко схемата, за да се получи по-добре. Но ти си решаваш, успех - гоблена е голям и труда по него е много
    Венета,
    би ли ми дала линк към гоблена във фейса за да го видя, защото не зная как да го търся там. Този фейс ми е голям хикс все още

  5. #1295

    Подразбиране

    Ще опитам да помогна, но не се сещам сега в коя група го гледах, трябва да се поразровя. А ти, ако искаш, може да поискаш присъединяване към групата Хаед, виждам, че техните гоблени ти харесват. Тя е затворена група и аз не съм неин член

  6. #1296

    Подразбиране

    Благодаря ти за отзивчивостта

  7. #1297

    Подразбиране

    Привет и от мен, отдавна искам да кача етапче ,но имам проблем с апарата иска да се чупи и снимките излизат ужасни или на редове , или оранжеви като сегашната или хич ги няма. За това извинявайте за лошото качество

  8. #1298

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veshti4ka Виж мнение
    Благодаря ти за отзивчивостта
    Благодариш ми предварително, но за съжаление не можах да се сетя в коя група гледах етап и не го намерих. А през празниците нямах достъп до компютър и публикацията се е изгубила съвсем надолу в мненията. Но когато пак видя етап, ще те имам предвид. Съжалявам, че сега не можах да помогна.

  9. #1299

  10. #1300

    Подразбиране

    Не ми го показва .

    "Страницата, която желаете да отворите, не може да бъде показана веднага. Тя може да е временно недостъпна, връзката към нея да е вече невалидна, или вие може би нямате право да разгледате тази страница."

  11. #1301

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от scorpion4eto Виж мнение
    Привет и от мен, отдавна искам да кача етапче ,но имам проблем с апарата иска да се чупи и снимките излизат ужасни или на редове , или оранжеви като сегашната или хич ги няма. За това извинявайте за лошото качество
    О-о-о-о, още един грандиозен проект на пристрастените към Хаед! Браво, Скорпионче! Като се оправи апарата пак покажи снимка, за да добием по-реална представа за цветовете, макар че тука повечето сме едни фотографи-и-и... Сега си айкаме и ойкаме, а представи си ако снимките ни бяха качествени, сигурно щяхме да припадаме от удоволствие.

  12. #1302

    Подразбиране

    Благодаря , Светлана

  13. #1303

    Подразбиране

    Съжалявам, ето дръпнах я :

  14. #1304

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Съжалявам, ето дръпнах я :
    Благодаря ти, но това е онзи същия гоблен на рускинята, който не е шит с ДМЦ конци. Навсякъде само него виждам.

    Вижте воланите на роклята долу - колко е накъсано преливането. На моят гоблен не е така. Не мога да съдя за това какво ще се получи, по това, което виждам, просто защото и двата гоблена се шият с различни конци.

  15. #1305

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз да се включа,искам да ви покажа как аз си държа конците и ми е лесно за мартениците.Дано да съм ви полезна.Правя си такива пликчета от хартия А4.Пиша знака и номера на конеца. За мартениците -знака и номера на двата конеца.Така ми е по лесно,а м/у пликовете от където започват мартениците слагам по висока хартия и знам,че започват от там.Желая ви приятно шиене! Трябваше да е в гоблените Golden Kite,за което се извинявам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от dori4a : 26.04.2014 в 19:17. Причина: по желание

Страница 87 от 105 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •