Страница 103 от 105 ПърваПърва ... 35393101102103104105 ПоследенПоследен
Показване на 1,531 до 1,545 от 1574
  1. #1531

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nimate Виж мнение
    Ето ни с моята Роза в цялата ни прелест. Прикачен файл 179296Прикачен файл 179297
    Прекрасе е

  2. #1532

    Подразбиране

    Да вече съм убедена че това е най-сполучливият ХЕД.Прекрасен е.

  3. #1533

  4. #1534

    Подразбиране

    Най-после да Ви покажа завършения си още през юни Водолей на ХАЕД. Чак сега му направих фотосесия, въпреки, че нито е пран, нито гладен. Смятам да направя това преди да го рамкирам. Ших го на почивки 4 години. Това е подарък за дъщеря ми, която си го беше поръчала преди години. Дано да го оцените, защото наистина си беше голяма мъка с милиони единични бодчета, а бе Вие си знаете какво е труден Хаед. Имам един коледен венец пак на същата фирма, който съм Ви показвала, ама този къде-къде по-трудно се ши от него, затова и толкова време го отлагах.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #1535

    Подразбиране

    Уникален е, всяко единично бодче си заслужава усилията. Поздравления!
    rosi_dunda@yahoo. com

  6. #1536

    Подразбиране

    Страхотен е.Браво!

  7. #1537

    Подразбиране

    Здравейте! Харесала съм един гоблен и реших да попитам някой дали го е шил 1377038_598276790228570_1262685999_n[1].jpg Заслужава ли си да се тормозя или да се откажа.

  8. #1538

    Подразбиране

    Откажи се . Една фейсбук приятелка го шиеше става тъмен и размазан.

  9. #1539

    Подразбиране

    След няколко дни проучвания се отказах от русалката. Сега съм се спряла на този l[4].jpgl[1].jpgl[2].jpg Може да ви изглежда твърде амбициозно, но наистина си мисля , че ще го ушия. Трудното за мен идва от това как да се сдобия със схема. Мисля да пробвам в официалния сайт , но не знам какво да поръчам. До сега съм си купувала само комплекти , не съм теглила схеми от сайтове и съответно не знам много неща. Какво ще рече PDF формат. Наистина ако някой има опит с това , ще съм благодарна да ми даде съвет.

  10. #1540

    Подразбиране

    Здравейте,ето го и моя HAED в рамка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #1541

    Подразбиране

    УНИКАЛЕН! Голям труд, но си струва усилията. Радвай му се! Ние също се радваме заради теб.

  12. #1542

  13. #1543

    Подразбиране

    Здравейте
    Да попитам някой има ли опит с комплектовките на HAED, които се предлагат във Фейсбук (уж ориг. схема и конци Rosace)?
    Чудя се кое може да се обърка повече - да комплектовам сама или да се пробвам с такава комплектовка
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  14. #1544

    Подразбиране

    Зависи от фирмата която комплектова гоблените. Повечето сменят конците
    (Тоест:слагат тези който не са продали или който са им останали близки на тези който трябва да бъдят).
    Ако си имаш вече схема с номерата на конците пробвай се сама. Ако ти трябва съвет
    Всички в форума ще се опитат да ти помогнат. Мое мнение и опит. Успех

  15. #1545

    Подразбиране

    Реклама:
    Оригиналната схема си върви с ключ на ДМЦ конци. Аз лично съм шила хаеди само с ДМЦ. Като си имаш ключа, колко му е да си набавиш конците?

Страница 103 от 105 ПърваПърва ... 35393101102103104105 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •