Страница 11 от 105 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 1574
  1. #151

    Подразбиране

    mareha, само аз ли не виждам картинката'
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    mareha, само аз ли не виждам картинката'
    viking не си само ти.Пак ще опитам да ги кача.Незнам защо са се изтрили

  3. #153

    Подразбиране

    Здравейте,
    вече имам куража да покажа и моя първи НАЕD, който няма да е последен. Удоволствие е да шиеш нещо от тази фирма. Още имам много до края, но не се отчайвам, ще го ушия.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    vd

  4. #154

    Подразбиране

    viviмного добър избор.Виждала съм го готов гоблема.Голяма красота е

  5. #155

    Подразбиране

    Страхотен е! Продължавай смело, ние ще те подкрепяме

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  6. #156

    Подразбиране

    vivi, приеми и моите поздравления!

    Много, много е красив! И аз съм го виждала ушит в руския форум!
    Много е сполучлив! Показвай по-често!

  7. #157

    Подразбиране

    vivi получава се страхотно. И много бързо напредваш. Това, което си ушила на мен все още предстои. Поздравления

  8. #158

    Подразбиране

    vivi, този гоблен наистина е много хубав! Искра вече го показа и лицето й е като изписано!

  9. #159

    Подразбиране

    Сууууупер,браво... .и аз след 2 седици го пачвам...само да ми дойдат конците...

  10. #160

    Подразбиране

    Благодаря на всички!
    Ще продължавам да се хваля след още няколко избродирани страници. Вашите отзиви действат много мотивиращо.
    vd

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Здравейте на всички майсторки, които творите невероятни красоти!
    Ей, запалих се и аз с тези Heaven&Earth и сега нямам мира... Моля ви за помощ, защото като за първи път с тези големи гоблени и аз изпитвам малко страх да не се омотам. На каква панама ги шиете? Аз съм си харесала "Мoon godess". Пише, че се шие на 25 count и мисля, че ще стане на българска панама, ама за всеки случай искам да попитам вас първо.
    Искам да ви питам още как се шие като има много единични бодчета? Как започвате и завършвате конеца, отдолу под ушитото ли се промушва и няма ли да стане много дебело... Чувала съм, че някои изглеждали като "китеници" отзад, ама никак не са ми ясни тези техники. Шила съм 1 в 1 , ама нямаше чак толкова много единични бодчета... Затова ви моля за помощ малко да ми разясните как точно се шие, да не се мятам насляпо и да се омотам като пате в кълчище накрая. Не искам да ми мине мерака, а искам и аз да сътворя такава красота! Усилията си заслужават, пък ако ще няколко години да го шия!
    Ако питането ми не е за тук, моля упътете ме къде и към кого да се обърна.
    Благодаря ви предварително!

  13. #163

    Подразбиране

    аз лично също шия с много цветове и единични бодчета в момента с 87 цвята и определено първо шия с цвят който има повечко бод1ета за да мога да захвана отдолу все пак и единичните когато се завършва с тях не знам дали ме разбра а за панамата аз лично използвам нашенска ако имаш по-светли тонове избери си бяла ако не може и разграфена че малко е объркващо приятно шиене ще останеш доволна от резултата сигурна съм в това

  14. #164

    Подразбиране

    vivi, vijdala sam takav u6it - gotov, neveroyatni sa. sega 6iya edna ikona - kato ya priklyu4a, zapo4vam !!!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    аз лично също шия с много цветове и единични бодчета в момента с 87 цвята и определено първо шия с цвят който има повечко бод1ета за да мога да захвана отдолу все пак и единичните когато се завършва с тях не знам дали ме разбра а за панамата аз лично използвам нашенска ако имаш по-светли тонове избери си бяла ако не може и разграфена че малко е объркващо приятно шиене ще останеш доволна от резултата сигурна съм в това
    irena_gemini - Благодаря за обяснението. Мисля да го започна на българска разграфена панама, че иначе със сигурност ще се омотам и няма да мога да следя квадратчетата - много е голям 450 на 593 бода. А как по принцип е дадено да се шият - с гобленов бод или кръстчета и с колко нишки, за да не прозира панамата отдолу, че цветовете на места са доста тъмни? Чудя се още там, където се шие само с Крейник дали няма да прозира цвета на панамата

Страница 11 от 105 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •