Страница 2 от 105 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 1574
  1. #16

    Подразбиране

    Леле откога ми се иска да се включа в тази тема-страшно ми харесват гоблените на HAED Не мога да реша кой да започна но сигурно е едно -скоро ще комплектовам някой
    rukspin покажи картинка на твоя

  2. #17

    Подразбиране

    Аз сега започвам този. Големичък е и е с 80 цвята май, но наистина мисля че си заслужава

  3. #18

    Подразбиране

    И аз имам проблем с този pdf. Схемата е от 48 страници. Не искам да ги разпечатвам на веднъж и за това ще се пробвам да ги направя на отделни ако може.
    Някой шил ли е Night Moves?

  4. #19

    Подразбиране

    Момичета някой да е попадал на конци на име KBF? Има ги в един от гоблените които съм планувала. Знаете ли какви са тия конци? И намират ли се я БГ та ако не да имам време да ги търся от чужбина. Предполагам че са нещо подобна на Kreinik. Помагайте.

  5. #20

    Подразбиране

    един съвет как да си разпечатвате страниците на Хаед, аз като го ших моя първите 2-3 ги печатах както бяха в pdf, но излиза много ситно а пък и като са толкова смесени знаци направо си е мъчение особено за хората с очила, след това какво почнах да правя - превърнах страниците от pdf в jpg формат, излиза всяка станица оделно, отварям я с paint и я увеличавам да се получи на 4 страници 2 х 2 , сега вече знаците са доста едри и се виждат даже без очила, а след като разпечатам тези 4 части ги слепвам и се получава една огромна страница, може и да не се слепват. и така със всяка една от страниците. пожелавам ви успех
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #21

    Question

    Цитат Първоначално написано от el_i Виж мнение
    Направо спират дъха. А да знаете от къде се свалят тези схемички? Не за друго, аз вече толкова много съм си набелязал, че не знам кога ще мога да ги ушия, а за подарък на леля. Те, горката, е песионелка и по цял ден почти шие само гоблени. Та да и комплектовам един, два да има да си шие по дълго време.
    nikolay_mk@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    nikolay86 виж в раздела с безплатните има цяла тема
    Аз започвам моя ама като видях колко е голям и ми прималя

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от чучулигата Виж мнение
    nikolay86 виж в раздела с безплатните има цяла тема
    Аз започвам моя ама като видях колко е голям и ми прималя
    Благодаря за отговора, наистина спя по някога. (то май е постоянно при мене, не сямо по някога)
    nikolay_mk@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Нарочно избрах първия си HAED да е с по- малко на брой конци, шиенето му е почивка ( като изключим самите фигури - доста единични бодчета ), подготвила съм си конците и на The Passing, но той ще почака. Да си призная сега сум се захванала с кончетата на Дименшънс, но скоро ще продължа с феичката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Получава се наистина великолепно. имаш от мен.
    А я да ви питам, наумил съм си да започна ето това нещо, според вас дали да го почвам въобще или да се отказвам още преди да съм го започнал.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    nikolay_mk@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Дотук стигнах и благодаря на всички за подкрепата. Мисля, че ако ви нямаше гоблена щеше да е замотан в някое чекмедже
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Да покажа почти готовата феичка...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    И аз започнах да шия един от тези прекрасни гоблени,но нещо не съм много сигурна че се получава това което трябва да бъде

    Е вярно е ,че съм съвсем в началото ,но много бавно се шият ...........
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Да покажа и аз до къде го докарах. Много единични бодчета, но си заслужава!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета - Xеадки, от известно време гледам творбите ви и ми се ще да намеря отговор на един въпрос.
    Преди време се бях запалила по гоблените на GoldenKite и разгледах доста процеси на гоблени при руските ни колежки. Сега немога да преценя какви са предимствата и недостатъците на тези фирми , по какво се различават- технически. Ясно е че след като сте предпочели гоблени на Head то те ви харесват повече , но защо?
    alunagalia@libero.it



Страница 2 от 105 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •