Страница 5 от 105 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 1574
  1. #61

    Подразбиране

    мили любителки на Хаед, аз също направих един и сега се каня да почна втори , но ще е след ваканцията, проблемът е в това , че в почти всички нови модели се иска конец Крейник и то в голямо количество, а той е скъп, но най-лошото че не се намира а е уникарен и не може да се замени с нищо друго, така че при избора на модел трябва да се ограничаваме с модели в които няма Крейник
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #62

    Подразбиране

    viking, присъединявам се към теб! Абсолютен проблем си е!
    Пусти Крейник! Сега прехвърлям схеми, за да търся къде го няма!
    А толкова е малко кончето на макарките!
    Така икономисвох кончето, докато ших моите феички, че хвърлях някъде около 1 см - вдявам, шия! УЖАС!
    И ги уших благодарение на такива благородни души като теб и SMURFIN.

  3. #63

    Подразбиране

    Момичета, имам нужда от помощ! Нова съм в този форум, но съм страшно запалена по гоблените на HAED. Започнах ето това: , но се получава ето това: .
    Виждам, че шиете много подредено, но аз така и не можах да се науча - хващам един цвят и шия с него докато свършат знаците или свърши чилето. И когато уших малко от тялото се оказа че шия... негърка.
    Някой може ли да ми каже дали го е шил и има ли идея дали като сложа и другите цветове около него, ще се пооправи?
    Аз съм твърдо решена да го ушия, та ако ще и негърка да си имам.
    Освен това в една от темите на този форум прочетох, че може # Krenik 032 да се замени с DMC E5200 и вече си купих. Изглежда много добре на чилето, но дали ще има същия ефект?

  4. #64

    Подразбиране

    Имаш много странна техника на шиене. И аз шия по цветове, но не се разхождам по целия гоблен, особено тези единични бодове...Не бързай със изводите , може пък и да не е толкова зле, колкото си мислиш. Аз например като започнах лицето на "Мадона Долороса" с по -тъмните цветове и направо се уплаших. Но като наших и останалите се получи преливащо и много готино.

  5. #65

    Подразбиране

    Здравей и аз моя гоблен като го почнах бях много разочарована и незнаех какво да правя крилата на моята фея въобще не пасваха на оригиналната картинка косата и беше много наситено оранжево - червена а лицето розово лилаво и сериозно се замислях да се откажа от нея но благодарение на момичетата от форума които ме подкрепиха аз не се отказах и сега както сам на финала на гоблена мога да кажа че ефекта е страхотен и гоблена се получи много красив въпреки всичко затова те съветвам не се отказвай а гоблена е страхотен поздравление за избора на гоблена, а ефекта на креника е страхотен и много добре се получава е вярно че е малко по скъп но аз сам на мнение че ефекта е по важен е това си е лично мое мнение
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  6. #66

    Подразбиране

    Проблемът е там, че не мога да намеря Креник, затова го замествам с DMС и не знам дали ще се получи същия ефект. Аз и DMС не намирам в града, в който живея, ами го поръчвам по пътуващи колеги от Пловдив. Знаете ли как мога да го поръчам по Интернет, но от български сайт?
    А и нямам никакво намерение да се отказвам - аз съм голям инат и ще го довърша на всяка цена. Е, малко по-бавно, защото шия максимум по 2 часа на ден, а това нещо е 120 цвята, 1730 квадратчета (54/32 квадратчета)...
    Но като се дооформи, ще го покажа, обещавам.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    Знаете ли как мога да го поръчам по Интернет, но от български сайт?

    Пробвай от тук:

    http://www.goblenite.com/n_colors.html

  8. #68

    Подразбиране

    Крейник ли се поръчва тук, в нашия сайт?

  9. #69

    Подразбиране

    DMC E5200 съм намерила, но не знам как да си поръчам в България Крейник.
    А някой знае ли дали ефектът като шиеш с DMC е същия, или поне да е подобен? Метализираното чиле изглежда много симпатично - мени си цветовете на светлината и е по-твърдо.
    И нещо друго не мога да разбера - в линка, който си ми пратила, са дадени кълбета - те подобни на чилетата ли са, защото ми изглеждат по-дебели и много пресукани?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  10. #70

    Подразбиране

    В България Крейник не се продава!

  11. #71

    Подразбиране

    да покажа скромният си напредък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #72

    Подразбиране

    И аз отдавна искам да пробвам HAED, но гобленът който много ми харесва е с твърде малки размери 300х260 бода. Тези две лудетини много добре ги познавам и мисля вместо "Forever friends" да им напиша имената или нещо друго.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #73

    Подразбиране

    Обещавам в най-скоро време да се присъединя към групата на любителите на HEAD с тази алегория. На размер не е особено голям (400х313 бода), но ми грабна погледа отведнъж.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  14. #74

    Post

    Искам и аз да се присъединя към "жертвите" както казва TDK /което много ми харесва и след като го прочетох цял ден си го повтарям/ и да покажа и тук моя HEAD.
    За него получих много хубави отзиви във" Вашите творби ".
    Приятна почивка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 105 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •