Страница 55 от 105 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследенПоследен
Показване на 811 до 825 от 1574
  1. #811

    Подразбиране

    много ми хареса,направо супер.давай смело напред.ще следя с интерес.аз шия другата фейчка в зелено с момината сълза.но може да ме амбицираш и за розата.

  2. #812

    Подразбиране

    И аз ще се престраща да покажа етапче от моя HAED. Мгого труден ми се вижда, но много ми харесва и го шия с голямо желание.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #813

    Подразбиране

    Много красиви гоблени шиете момичета.Надявам се скоро и аз да се запиша при вас.Сега довършвам една мирабелка и ще започна един малък хаед.Лек ден и до нови срещи

  4. #814

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariela ganeva Виж мнение
    И аз ще се престраща да покажа етапче от моя HAED. Мгого труден ми се вижда, но много ми харесва и го шия с голямо желание.
    Прекрасен е! А и колко много е готово Възхищавам ти се как го шиеш, мен ме е страх да прескачам, защото до повече от пет не мога да броя и ги обърквам

  5. #815

    Подразбиране

    Затура много хубаво гобленче си избрала, според моето скромно мнение за сега върви добре, но е много малко още за да се прецени точно

  6. #816

    Подразбиране

    Момичета, бясна съм,чак днес забелязях, че единият цвят в ключа от моя Хаед е объркан и луната ми е много тъмна.Чудя се какво да правя,защото това нещо няма разшиване с тези единични бодчета, или трябва да го завършвам така или да го започвам нановоДайте ми съвет, моля ви.
    Редактирано от margo67 : 29.03.2012 в 08:52.

  7. #817

    Подразбиране

    на мен така ми харесва.продължавай с този цвят.пък и толкова много труд да се пори не мога да си представя.и аз съм се захванала с един хаед-момината сълза и обърках едно зелено .сега листото ми е с по-тъмно зелено ама нали си е за мен-оставих го.

  8. #818

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Момичета, бясна съм,чак днес забелязях, че единият цвят в ключа от моя Хаед е объркан и луната ми е много тъмна.Чудя се какво да правя,защото това нещо няма разшиване с тези единични бодчета, или трябва да го завършвам така или да го започвам нановоДайте ми съвет, моля ви.
    На мене така ми харесва

  9. #819

    Подразбиране

    Марго и така става много хубав, не се разбира нищо

  10. #820

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета.Гоблена е за дъщеря ми и тя каза, че така и харесвал и тъкмо щял да бъде уникален, На мен много не ми допада, но продължавам, като го ушия целия ще го мисля.

  11. #821

    Подразбиране

    Изобщо не си личи, чудесно се получава. Ако в луната имаше червено, щеше да е малко смущаващо и пак бих го приела, все пак това е ХАЕД. Давай смело напред!!!

  12. #822

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    Момичета, бясна съм,чак днес забелязях, че единият цвят в ключа от моя Хаед е объркан и луната ми е много тъмна.Чудя се какво да правя,защото това нещо няма разшиване с тези единични бодчета, или трябва да го завършвам така или да го започвам нановоДайте ми съвет, моля ви.
    Много си е добре така и ако не беше казала, никой нямаше да разбере!
    Сега ще си имаш уникат!

  13. #823

    Подразбиране

    Благодаря на всички за подкрепата и насърчението.Продължавам с поредния етап, а какво ще се получи....
    Весели празници на всички

  14. #824

    Подразбиране

    става много красиво
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  15. #825

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте смели момичета
    Присъединявам се към групата на Хаед с "Раждането на реката"
    Ще имам нужда от вашата подкрепа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 55 от 105 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •