Страница 95 от 105 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,411 до 1,425 от 1574
  1. #1411

    Подразбиране

    Какъв голям етап, бързо шиеш. Вече почвам да се чудя, само аз ли съм толкоз мудничка. Красиво се получава, продължавай в същия дух, veshti4ka !
    Галя, аз се шегувам по повод на поръчването за Хаед. Тук във форума момичетата си разменяме схемите който каквото има, стига да покажеш какво търсиш, включително и на Хаед имаме доста моделчета. Аз те съветвам да разгледаш официалния сайт на тази фирма/напиши хаед в гугъла и то ще ти излезе/и там да си избереш нещо, а после го потърси сред нас във безплатни! Няма смисъл да го поръчваш от САЩ, след като при нас може някой да го има.

  2. #1412

    Подразбиране

    Голям гоблен,труден,но красив!!!

  3. #1413

    Подразбиране

    Вещичка гоблена става много хубав, бавно се шие но резултатът е страхотен

  4. #1414

    Подразбиране

    здравейте искам да попитам има ли някой схемата и цветовете на гоблен хаед 'Together in my Fathers Garden'или 'Lily of the Valle'.
    Благодаря предварително.

  5. #1415

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Жесток е! И без да съм шила гоблени на тази фирма само като съм чувала легендите за сложноста на изпълнение ми настръхват коситв! Поздравления!

  6. #1416

    Подразбиране

    Момичета открих снимка на гоблена, който шия /шием/ и не мога да не споделя с вас. Ето как ще изглежда нашият труд!10252085_697314263663405_5350448281738374597_n.jpg

  7. #1417

    Подразбиране

    Красив е- няма спор
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  8. #1418

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ, ЕТО ДО КЪДЕ СТИГНАХ С МОЯ HAED .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #1419

    Подразбиране

    nina55, мно-о-о-о-го е красив! Грандиозен етап, сигурно нямаш търпение вече да го завършиш. Внушителен по размери ХАЕД! Прекрасен гоблен!

  10. #1420

    Подразбиране

    Супер , то не останало

  11. #1421

    Подразбиране

    Много е красив, наистина си на финалната права вече
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  12. #1422

    Подразбиране

    Нина прекрасен гоблен.Браво.

  13. #1423

    Подразбиране

    Страхотно БИЖУ! На финалната права си!

  14. #1424

    Подразбиране

    Благодаря за хубавите думи,вярно вече избирам следващия HAED.

  15. #1425

    Подразбиране

    Реклама:
    Нина, много е красив!

Страница 95 от 105 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •