Показване на 1 до 15 от 152

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Петя не са му трябвали само схемите ,има хора се хранят със злоба иначе не могат да заспят.

    Между другото същият човек си сменя и IP но града си не сменя


    Сега пък са ми изтрили контактите от Мултито и то на определени хора.

    Хей приятели милост моля не съм ви трила аз и ако видите че не съм в контактите ви да знаете че нямам вина ,приемам всички без проблем пък каквото има да става да става .
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #2

    Подразбиране

    Не съм много на ясно с интернет, РС-та и т.н. ама много ми е интересно, как така някой ще ти вземе паролата, да ти влезе в пощата и всички поразии там дето прави?!?!?!?!?!?! Това само в АБВ ли се случва??? Може би е добре да си смените пощите, да не ползвате АБВ щом е толкова уязвимо направо ме убихте не мога да повярвам, че някой изпитва удоволствие от това нещо .......

  3. #3

    Подразбиране

    На мен ми бяха изтрити или сменени паролите на 5 пощи през септември.Още тогава информирах някои от контактите ми.Беше ми блокирано дори ICQ-то,защото имах глупостта паролата ми да същата и бих казала елементарна с тази на АБВ пощата и и след като го възтанових с хиляди трудности успях да вляза и видях че и името ми е сменено.От Абв-то ми са ми блокирани и другите пощи 2 в гмейл,2 в Yahoo и 1 в mail.ru.От там се сещате регистациите в много други сайтове пропадат.Това ,което ме озадачи бе защо в абв пощата ми листа с контактите ми стоеше ,а в гмейл беше изтрита.Казаха ми,че IP адреса можел да сменя,е аз не съм "ТИ "с технологиите ,също чух че имало програми , с които разбивали паролите ,но не знам .Всъщност аз каквито имам схеми съм ги сканирала и качила в нета преди доста време ,така че не ми е ясно -защо се върши всичко това?!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #4

    Подразбиране

    На мене януяри месец ми бяха разбили пощата в абв през скайп. Не знам кое са направили първо, но от рождената ми дата в скайп бяха успели да разбият пощата и да сменят паролите и на скайпа и на пощата. А от мен бяха пострадали и приятели. Оказа се, че това са две идиотчета 8-9 клас от Плевен. Доста време ми отне да ги намеря, но успях.
    Та тогава отидох в офиса на абв и там хората ми дадоха нова парола, влязох в пощата си, смених си отново паролата и на скайп и когато се включих случайно получих целия чат, който са си водили двамцата. Как са проверявали рождените дати на приятелите ми и дали имат пощи в абв. Бяха говорили дори с братовчед ми с цел да измъкнат
    неговата дата, но се отказали след като разбрали, че пощата му не е в абв. Но една приятелка пострада и добре, че двамата са си писали каква парола са и сложили на нея, та успяхме да се справиме. Говорели са си също как ще правят "верига" с контактите ми, за да разбиват още акаунти. Изпратих имената им и чата на съпорта на скайп, там хората ги спряха, забраниха и IP адресите им, но не им пречи да се включат от друго място и пак да почнат.
    Та ето такива хора разбиват пощи и трият акаунти от сайтове. Не толкова злобни, колкото "деца" без капка възпитание и контрол.
    Така че крийте всякаква възможна лична информация по сайтове и пощи и програми, защото те така успяват да ги разбият.

  5. #5

    Подразбиране

    Е аз вече знам кой е и той знае че знам ! За съжаление явно са се възползвали от информацията,която са намерили в пощите ,тъй като има още потърпевши от най - честите ми контакти свързани с форума!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  6. #6

    Подразбиране

    Лотос не са само деца ,тук в този случай става въпрос за чавек от форума който е свързан с гоблени схеми и т.н .

    Но на мен сега вече ми стана интересно ,че вече ми завидя и на приятелите защото ги е махнал от контактите ми .Дали си мисли че истински приятели така лесно се губят с едно махване от контакти

    Дали ще има смелостта сам да се извини на всички

    или ще чака след още някой пакост да го разобличим
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  7. #7

    Подразбиране

    Честно казано смятам, че е по-добре да не чакаш да направи още някоя пакост, защото така може да пострадат още хора от форума. По-добре кажи на този човеш или му покажи, че знаеш, за да си има едно на ум.

  8. #8

    Подразбиране

    Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

    това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

    Проверете си пощите може би ще има съвпадения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  9. #9

    Подразбиране

    Така е ,защото на повечето хора паролите им включват информация от ЕГН-то или направо повтарят НИК-а, а не трябва! Стига само някъде да си поставил рожденната си дата и .... Крийте си личните данни и нформация!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Е....ах маааму. Сега разбирам, че става въпрос за човек от форума или за наблюдател, който много добре познава нещата. Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти. А преди ден-два се опитахме да си образуваме нерви тук във форума и - хоп! Имайки предвид, че аз не съм от най-активните участници, точно между нас да стане така Ама то всичкщо на тоя свят се връща момичета! Само си трайте. Аз ще се опитам да си защитя пощите, въпреки, че то човек като си носи злоба и мъст, все ще намери начин
    Май "човек" не е подходящо определение
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    . Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти.
    Май "човек" не е подходящо определение
    И от моите контакти беше изтрита без да знам аз
    Как стават тези неща?????? И какъв е смисъла?
    Обясних и,че аз не съм я заличавала и тя ме разбра,значи този "човек" не постигна нищо.Сега какво ли продължение ще има екшъна?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •