Показване на 1 до 15 от 152

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И така, току що установих , че аз съм поредната жертва
    При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
    Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
    Боже, що за човек е това?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    И така, току що установих , че аз съм поредната жертва
    При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
    Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
    Боже, що за човек е това?
    И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега
    До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред
    На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!
    За съжаление и при мен беше така!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!
    Искаш да ми кажеш, че си загубх Мултиплай-я....еф, този някой да беше тук в Бразилия как щеше да си отиде за нищо...има много мераклии дето искат да претрепят някой ей така за нищо, късметлия, че е в България

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега
    Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
    Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rrs Виж мнение
    Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
    Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.
    Роси и на мен ми излезе същата информация

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното
    Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?
    Бтк,или абв-то? Аз мисля,че можем да предприемем нещо,поне да опитаме!
    Хайде да го обмислим.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •