Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 152
  1. #136

    Подразбиране

    За вилеровите снеми ми стана ясно,но още немога да проумея за какво пък са и пощите


  2. #137

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от фурияІ65 Виж мнение
    Следя темата от началото и немога да си обясня някой неща,но това е ,защото не разбирам от компютри много/познанията ми са почти нулеви/.Аз от доста време немога да вляза в мултипли,но все си мисля,че нещо грешно съм направила.Моята регистрация в мултипли е направена точно от Жанет и немога да допусна,че точно тя прави нещо,защото винаги е казвала,че може да ми помогне при нужда.Направо съм объркана и незнам какво да мисля.Съчувствам на всички пострадали от "злосторника".
    Сега погледнах този пост и знаеш ли на какво ми прилича,че от благодарност просто ти е сменила паролата и спокойно сега може да си влиза в другите албуми където са контакт с теб но с твоето име .Така че ще излезе тези които са приели Фурия за контакт явно е друг човек.
    Дано ме разбрахте.

    А сега да попитам ,позноти ли са ви тези адрези-
    от този "gari ned" <garined@gmail.com> получих две неприлични писма и доста съмнителни,
    а от този zdravkac@gmail.com едно файлче дето антивирусната пищи

    И на двата адреза няма податели но аз им благодаря за писмата че не са ме забравили и се сещат за мен.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  3. #138

    Подразбиране

    От първия адрес,който си посочила,мисля че съм получавала няколко писма,ставаше дума за някакви операции за увеличаване на .....,но веднага ги игнорирах,даже не посмях да ги прочета докрай.

  4. #139

    Подразбиране

    Е,не вие направо ме убихте.според мен това си е чисто хакерство и подлежи и аз незнам за какво.Но ,Джина не се мотай а дай предполагаемите никове,колкото може да се предпазим от този нахалник във форума


  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Но .... забелязах едно , с началото на тази тема , никой не ми е влизал в пощите вече , защото не се изписват други айпита освен две , които са мои. За което благодаря
    Прилагам снимка на част от историята на кутията ми,когато е бил последният опит за влизане.Вече бях сменила паролата и опита е неуспешен За съжаление регистрираните посещения в кутията ми не мога да покажа,защото са останали извън единия месец, който се показва в историята
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #141

    Подразбиране

    Извинявайте за въпроса ми, но не разбирам много от компютри. Можете ли да ми кажите дали в пощите в mail.bg има такава опция, която да показва кой и кога е правил опити за влизане?

  7. #142

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Извинявайте за въпроса ми, но не разбирам много от компютри. Можете ли да ми кажите дали в пощите в mail.bg има такава опция, която да показва кой и кога е правил опити за влизане?
    Не че аз разбирам много,но търсих такава история на кутия и за mail.bg mail.ru, yahoo, gmail Но не намерих за съжаление

  8. #143

    Подразбиране

    в mail.bg на мен ми показва като вляза последния компютър от който е влизано, за дръгите пощи незнам

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    в mail.bg на мен ми показва като вляза последния компютър от който е влизано, за дръгите пощи незнам
    Добре ,а къде по-точно да гледаме за последното влизане

  10. #145

    Подразбиране

    Ами като вляза точно под менюто с Начало, Поща, Услуги ... на бялото поле над Входящи пише "Последно влизане: 13.21.2007 (чт) 16,44,16 ЕЕТ от ..."; ако отворя писмо или отида в друга папка надписа изчезва.

  11. #146

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Ами като вляза точно под менюто с Начало, Поща, Услуги ... на бялото поле над Входящи пише "Последно влизане: 13.21.2007 (чт) 16,44,16 ЕЕТ от ..."; ако отворя писмо или отида в друга папка надписа изчезва.
    Благодаря lili!Видях го

  12. #147

    Подразбиране

    Е момичета аз явно съм следващата опаренаНе стига,че ми преровиха пощата в АБВ и сменили паролата,но ми прецакаха и gmail пощите,в които са Хаед и Ланарте.Как да се доверявам,като правя услуга и направих пощи да се ползват от чужди хора ,а аз вече нямам нищо!С помоща на Лали успях да разгледам историята на ip в АБВ и О,НЕБЕСА!:,така яко е ровено,че нямам думи!Имам седем различни айпита.Може да ме сметнете за невежа,ама не знам,кое от тях е моето и чакам децата да се приберат,за да ми кажат.Но едното започва така:90.154....55 и другото пак така 90.154.....173 има започващи с 87.....-те са четири на брой и едно започващо с 91.....,както и доста опити за пароли,но през малки интервали все в групи по четири проби.имам недоставена поща до невалидни имейли,която не съм пращала аз!Изтрити важни за мен информации.И ха познайте...Аз съм почитател на Вилер и ИМАХ мъничко зип файлове в кутията,защото е малка и не събира много,а трябва да има място и за пощата ми.Слава богу едното дете помнеше тайният въпрос,че смени паролата.Но gmail не мога да вляза и с тайният въпрос.По късно ще ползвам информацията да проверя от къде са тези айпита.

  13. #148

    Подразбиране

    Хммм, от 2-3 седмици ми се губят някой файлове от директорията ми в Multiply, а и като зареждам нечии не се виждат всички картинки
    Някой знае ли нещо?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #149

    Подразбиране

    Не знам нищо,но вчера ми направи впечатление че някои ги няма.Вместо да ровя в архивите си/нали съм си мързеливичка/ реших да погледна в Мултито някои ги няма вече

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес като отворих албума си в мултипли, вместо него, се появи този надпис. Някой може ли да ми каже какво озночава?

    We're Moving!
    You may recall that a few weeks ago, we announced that we'll be relocating our servers. Well, one big stage of the move is happening right now. Because of that, you may experience a few temporary site outages, like this one. But we promise we're doing all we can to keep these as short as possible, and to finish the move so we can all go back to doing what like best: sharing with our friends and family.

    Please check back often, as this should be fairly brief. We hope to have another update soon.

    Your patience, as always, is appreciated.

Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •