Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 152
  1. #16

    Подразбиране

    Лотос не са само деца ,тук в този случай става въпрос за чавек от форума който е свързан с гоблени схеми и т.н .

    Но на мен сега вече ми стана интересно ,че вече ми завидя и на приятелите защото ги е махнал от контактите ми .Дали си мисли че истински приятели така лесно се губят с едно махване от контакти

    Дали ще има смелостта сам да се извини на всички

    или ще чака след още някой пакост да го разобличим
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #17

    Подразбиране

    Честно казано смятам, че е по-добре да не чакаш да направи още някоя пакост, защото така може да пострадат още хора от форума. По-добре кажи на този човеш или му покажи, че знаеш, за да си има едно на ум.

  3. #18

    Подразбиране

    Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

    това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

    Проверете си пощите може би ще има съвпадения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

    това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

    Проверете си пощите може би ще има съвпадения
    И на мен този IP адрес ми разби пощите!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Ами и аз като поразмислих реших че е редно да напиша кой ми проверява редовно пощите в абвето и си прави каквото иска с тях

    това е 90.154.240.55 със сигурност врагът ,смело казвам и мога да го докажа.

    Проверете си пощите може би ще има съвпадения
    А при мен излизат различни,но винаги един и същ град и винаги един и същ интернет-доставчик.

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря Ви за предупреждението!
    На мен преди време ми беше изтрит акаунта в multiply, незнам дали има връзка с този човек за когото пишете. Наистина е много, много неприятно.
    Проверих IP-то и намерих в кой град се намира. Видях също, че потребителят получава интернет от БТК. Доколкото знам IP-адреса при тях е динамичен, т.е. се сменя на определено време. Така, че е възможно да се виждат различни адреси, но винаги града е един.

  7. #22

    Подразбиране

    При мен излиза град Банско ,при вас как е .
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    Така е ,защото на повечето хора паролите им включват информация от ЕГН-то или направо повтарят НИК-а, а не трябва! Стига само някъде да си поставил рожденната си дата и .... Крийте си личните данни и нформация!!!

  10. #25

    Подразбиране

    Е....ах маааму. Сега разбирам, че става въпрос за човек от форума или за наблюдател, който много добре познава нещата. Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти. А преди ден-два се опитахме да си образуваме нерви тук във форума и - хоп! Имайки предвид, че аз не съм от най-активните участници, точно между нас да стане така Ама то всичкщо на тоя свят се връща момичета! Само си трайте. Аз ще се опитам да си защитя пощите, въпреки, че то човек като си носи злоба и мъст, все ще намери начин
    Май "човек" не е подходящо определение
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zveti Виж мнение
    . Вчера Джина забеляза, че съм я "изтрила" от контактите си, а аз изобщо не бях пипала контактите си в мулти.
    Май "човек" не е подходящо определение
    И от моите контакти беше изтрита без да знам аз
    Как стават тези неща?????? И какъв е смисъла?
    Обясних и,че аз не съм я заличавала и тя ме разбра,значи този "човек" не постигна нищо.Сега какво ли продължение ще има екшъна?

  12. #27

    Подразбиране

    И така, току що установих , че аз съм поредната жертва
    При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
    Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
    Боже, що за човек е това?

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    И така, току що установих , че аз съм поредната жертва
    При мен всичко е започнало на 16.09.2007г.Тогава за първи път тая гад се е опитала да влезе в пощата ми чрез отговора на тайния въпрос. На тази дата в историята ми е изписано с червено "грешен отговор на тайния въпрос". И след това всяка седмица ми е преслушвана пощата.
    Много съм боса на тема компютри, но не може да няма начин да се спре тази наглост.
    Боже, що за човек е това?
    И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното

  14. #29

    Подразбиране

    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега
    До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •