Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 152
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    До преди малко и аз не можех-пишеше,че нещо работят и подобряват(доколкото разбрах с познанията си по английски),но сега вече е наред
    На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    На мен нищо такова не ми излиза, просто ми иска име и парола, аз си ги пиша и просто не ме конектва, и отново и отново
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!
    За съжаление и при мен беше така!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Мдаааа,така се получи с моите кутии....В един момент паролите ми станаха грешни и край!
    Искаш да ми кажеш, че си загубх Мултиплай-я....еф, този някой да беше тук в Бразилия как щеше да си отиде за нищо...има много мераклии дето искат да претрепят някой ей така за нищо, късметлия, че е в България

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    И при мен имаше няколко грешни отговора,но после го е улучила и има регистрирани влизания всеки Божи ден!Би ли дала IP адреса? Просто да сравним един и същ ли е? По въпроса какво може да се направи- не мисля,че ние можем да направим нещо,просто да си защитим кутиите и да си ближем раните за изгубеното
    Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Ами IP е същият- вече известен. Получих съвет да сигнализираме БТК, че е влизано неправомерно от този адрес. Дали е възможно да се направи?
    Бтк,или абв-то? Аз мисля,че можем да предприемем нещо,поне да опитаме!
    Хайде да го обмислим.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Искаш да ми кажеш, че си загубх Мултиплай-я....еф, този някой да беше тук в Бразилия как щеше да си отиде за нищо...има много мераклии дето искат да претрепят някой ей така за нищо, късметлия, че е в България
    Наде ,откакто видях поста ти се опитвам да вляза в твоя сайт за сега без успех
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Наде ,откакто видях поста ти се опитвам да вляза в твоя сайт за сега без успех
    Е, значи наистина е шътано....като напиша някоя грешна парола ми излиза, че паролата ми е грешна, като напиша правилната никакво съобщение не ми излиза

  9. #39

    Подразбиране

    nadejdabr

    Аз влизам тук
    http://hopebr.multiply.com/photos

    Ако имаш проблем с паролата поискай да ти я изпратят на емейл.

    Момичета много съжалявам, че този човек /мисля, че го познавам виртуално/ пак е подел акция на триене.
    Джина съчувствам ти. Винаги си ни помагала и никому не прави чест да действа по подъл начин.

  10. #40

    Подразбиране

    Аз не мога да влеза на сайта на Надето изписва ми ето това There was an error processing your request. Please try again.
    If the problem persists, please contact customer service.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Момичета, ами аз не разбирам много от РС-та и всичко останало, обаче сега се опитах да си влеза в Мултиплай-я и изненада, явно не ми приема паролата?!?!?! И какво да правя сега
    Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
    Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rrs Виж мнение
    Миличка, не само при теб е така. Аз току що се опитах да вляза в multiply и абсолютно същата история......User rositza not found
    Моля Ви някой да провери дали може да влезе на страницата ми.
    Роси и на мен ми излезе същата информация

  13. #43

    Подразбиране

    Аз влизам на сайта и във своя албум,но на някои албуми не мога да влеза,подозирам,че правят почистване?

  14. #44

    Подразбиране

    rrs

    Ако това си ти
    http://rositza.multiply.com/
    Там си си. Имаш 29 албума.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз използвам mozilla firefox и през нея не можех да вляза. Сега пробвах през Internet explorer и успях да вляза в multiply
    Наде, дано и при теб нещата да се оправят.

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •