Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 152

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vemite Виж мнение
    И на мен преди месец ми влязоха в 2 пощи в mail.ru и ми ги изпразниха изцяло. Затова вече не държа нищо по пощите за да не дразня никой. Свалих си всичко на диска и по DVD-та.
    А сега забелязах, че и аз не мога да вляза в мята страница в Мултиплито. Дава ми същото като на Роси и Надето. Нямаше нещо особенно по албумите, че да дразня някой. Ама уви и аз съм затрита.
    Аз влизам втвоето мултипли и всичките албуми са си там.Но наистина става нещо .

  2. #2

    Подразбиране

    Ей ВИВААА, успях да си влеза в мултито направо чудо

  3. #3

    Подразбиране

    И аз немога да вляза при Роси и Надя! Дава ми горепосочените глупости. Иначе на моята си влизам.
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  4. #4

    Подразбиране

    аз все още не мога да си вляза ...ще пробвам по-късно или пък утре да видим

  5. #5

    Подразбиране

    >-------- Оригинално писмо --------
    >От: Netinfo Support <support@netinfo.bg>
    >Относно: [Ticket#: 200711295000478] Help from - ABV
    >До: elizamaria <elizamaria@abv.bg>
    >Изпратено на: Четвъртък, 2007, Ноември 29 13:48:49 EET
    >----------------------------------
    >
    >Здравейте,
    >Поща АБВ е защитена в достатъчна степен. Нерегламентирано влизане
    >е възможно единствено, в рамките на 4 опита потребителя да
    >познае паролата или отговора на тайния Ви въпрос. Съветваме Ви да
    >изберете парола, таен въпрос и отговор, които не могат да бъдат
    >отгатнати лесно. Използвайте малки/големи букви или цифри. Можете
    >да следите за опити за нерегламентирано влизане от опцията
    >"История" на основната страница на Вашата поща под карето за
    >показване броя на новите писма. Ако имате други въпроси или проблеми моля
    >пишете ни отново с повече подробности. Успех.

    Това получих в отговор на запитването в абв

  6. #6

    Подразбиране

    Не знам дали правилно мисля, но смятам, че трябва да си изтрием от подписите - мейл адреси, страници в различни сайтове и всякаква такава инфо, и разбира се никакви пароли с рожденни дати, въпреки че моята не е рожденна дата, но все пак - така кой ще знае, че имаме страница в Мултиплай, кой ще ни знае мейл адреса и т.н. дори и в Заявки като пишем, някой ако търси нещо да не си пише адреса, а този който има търсената схема да пише на ЛС и така да се комуникираме специално за мейл адреси

  7. #7

    Подразбиране

    Петя ако знаеш как се сменя парола в Мулти ,моля те обясни на всички като мен.

    За абв ви съветвам да си смените първо датата на раждане и след това паролата .

    И дето се казва "ИМАМ НОВИНА" -снощи отворих нова поща в абв и преди пет минути вече е влизано в нея ,номера на врагът е същият .За пощата знаеше само един човек.

    Оттук вече със сигурност знам че един същи човек е с две имена на форума и в мултито.

    Как искам да помолим нашите администратори за помощ.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #8

    Подразбиране

    Предлагам на всички,които са установили опит за влизане,или влизане в кутията от горепосочения IP адрес,да напишат мейл до абв.
    Явно една птичка пролет не прави,може би,ако сме повече- ще вземат мерки,ако изобщо ги касае това

  9. #9

    Подразбиране

    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pencho Виж мнение
    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е
    Eto tuk http://www.ip-adress.com/
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и следващия враг които е в пощите ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  12. #12

    Подразбиране

    прочетох всичко внимателно но успях да извадя история само на абв.бг и там намирам 90.154.240.55 БАНСКО
    мога ли да проверя и gmail.com
    За светът може да си никой,но за някой да си целият свят.
    aneta70@abv.bg

  13. #13
    djinca
    Guest

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ и от новата ми регистрация

    ТОВА СЪМ СИ АЗ djina59

    Тъй като от снощи не мога не влеза със старата регистрация на форума ,а приятели ми казаха че съм на форума днес .Разбрах че явно са влезли в профила ми и са ми сменили паролата .Ако греша че не е така и съм изключена от администраторите по неизвестни за мен причини ,то нека ми посочат причините и премахнат всичките ми регистрации .,тогава обещавам че повече няма да се регистрирам и изобщо няма да направя опит да влеза в този форум.


    С уважение Пепа Илиева
    /до сега djina59, а в момента djinca/

    Приятелите нека ми пишат на емаил ,ще продължа да помагам когато мога

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pencho Виж мнение
    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е
    Това е мобилен интернет,някой през телефона си е опитвал да влезе!
    Не може да се разбере от кой град е,излиза адреса но Cosmo-BG в София.
    Този "някой" разбра,че имаме как да разберем града,когато влиза през PC и смени тактиката

    Можем само да съдим,че през Глобул е опитвал пробив!

  15. #15

    Подразбиране

    yonka
    благодаря, но от това което виждам разбрах ,че е от София и толкоз. А това интернет доставчика ли е
    ISP: Cosmo Bulgaria Mobile EAD
    Organization: COSMO Bulgaria Mobile - public services

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •