Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 152
  1. #61

    Подразбиране

    Не може така лесно публично да се заяви "Хоп ИВАНЧО е" навярно се досещате че може да се стигне и до съд.

    Единственото нещо което можем да направим всички ние потърпевшите е да се сменят пароли и рожденни дати и да имаме едно на ум.

    А този които върши тия поразии бъдете сигурни че и сега чете форума и крои своите планове .
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #62

    Подразбиране

    В пощата ми в абв не е влизано, но имам още две в маил.ру. Как да проверя дали някой се е опитвал да влезе там, защото съм зле с руския. Почти цялата ми информация е там, все не намирам време да ги прехвърля.

  3. #63

    Подразбиране

    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pencho Виж мнение
    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е
    Eto tuk http://www.ip-adress.com/
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #65

    Подразбиране

    yonka
    благодаря, но от това което виждам разбрах ,че е от София и толкоз. А това интернет доставчика ли е
    ISP: Cosmo Bulgaria Mobile EAD
    Organization: COSMO Bulgaria Mobile - public services

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pencho Виж мнение
    Току що прочетох всичко дотук - успях да намеря тази история на пощата , за която говорите, влязох и видях,че този IP адрес 85.118.192.131 се е опитал да влезе на 28.11 в 17.38 часа - срещу него пише-
    28.11 Ср 17:38:33 грешна дата на раждане 85.118.192.131 - Сега ми кажете как да разбера от кой град е
    Това е мобилен интернет,някой през телефона си е опитвал да влезе!
    Не може да се разбере от кой град е,излиза адреса но Cosmo-BG в София.
    Този "някой" разбра,че имаме как да разберем града,когато влиза през PC и смени тактиката

    Можем само да съдим,че през Глобул е опитвал пробив!

  7. #67

    Подразбиране

    Ето и следващия враг които е в пощите ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #68

    Подразбиране

    прочетох всичко внимателно но успях да извадя история само на абв.бг и там намирам 90.154.240.55 БАНСКО
    мога ли да проверя и gmail.com
    За светът може да си никой,но за някой да си целият свят.
    aneta70@abv.bg

  9. #69
    djinca
    Guest

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ и от новата ми регистрация

    ТОВА СЪМ СИ АЗ djina59

    Тъй като от снощи не мога не влеза със старата регистрация на форума ,а приятели ми казаха че съм на форума днес .Разбрах че явно са влезли в профила ми и са ми сменили паролата .Ако греша че не е така и съм изключена от администраторите по неизвестни за мен причини ,то нека ми посочат причините и премахнат всичките ми регистрации .,тогава обещавам че повече няма да се регистрирам и изобщо няма да направя опит да влеза в този форум.


    С уважение Пепа Илиева
    /до сега djina59, а в момента djinca/

    Приятелите нека ми пишат на емаил ,ще продължа да помагам когато мога

  10. #70

    Подразбиране

    djinca, отговорихме на писмото, което ни писахте.

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    djinca, отговорихме на писмото, което ни писахте.
    БЛАГОДАРЯ ви за бързата реакция и че ми върнахте стария профил.

    Искам да попитам вие като админи ще вземете ли мерки за всичко което е написано в темата ,мисля че засяга пряко нас потребителите на форума и петни неговото име.Не е нормално дака под носа ни да ни сменят паролите и ред други пакости.

    Ще бъда благодарна на отговор.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    БЛАГОДАРЯ ви за бързата реакция и че ми върнахте стария профил.

    Искам да попитам вие като админи ще вземете ли мерки за всичко което е написано в темата ,мисля че засяга пряко нас потребителите на форума и петни неговото име.Не е нормално дака под носа ни да ни сменят паролите и ред други пакости.

    Ще бъда благодарна на отговор.
    Време е нещо да предприемат администраторите,защото вече има хора които с отвращение влизаме тук.20 години ших гоблени без форума мога да продължа да го правя и за напред!Защото именно регистрацията тук ми създаде проблеми с пощите!

  13. #73

    Подразбиране

    Ние като администратори можем да забранимна посочен IP адрес да посещава форума, но това не означава, че няма други начини неизвестното лице да го посещава. Искаме да посъветваме всички участници във форума, които имат лесни за познаване пароли да си ги сменят на по-сложни. Не използвайте рожденните си дати или подобни. Същото важи и за паролите за вашите пощи независимо дали са в abv.bg или другаде.

    Цитат Първоначално написано от yonka
    Защото именно регистрацията тук ми създаде проблеми с пощите!
    yonka, това е нелепо твърдение, поради факта, че ние нямаме достъп до вашата поща.

    Приятен ден,
    flame

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Ние като администратори можем да забранимна посочен IP адрес да посещава форума, но това не означава, че няма други начини неизвестното лице да го посещава. Искаме да посъветваме всички участници във форума, които имат лесни за познаване пароли да си ги сменят на по-сложни. Не използвайте рожденните си дати или подобни. Същото важи и за паролите за вашите пощи независимо дали са в abv.bg или другаде.



    yonka, това е нелепо твърдение, поради факта, че ние нямаме достъп до вашата поща.

    Приятен ден,
    flame
    Вие нямате ,но от всичко написано дотук в тази тема се разбира едно,че този или тези ,които го го правят са регистрирани тук и се смятат за неуязвими!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Най - сетне се канектнах към форума , добре че бяха приятели , та да прочета какво става тук . Приветствам тази тема , защото преди време хора които значат много за мен получиха странни писма с ....... абе обидни неща и то пратени от моите пощи - руските . Нямам изтрити албуми , просто щото не правя такива просто пращам на пощи това , което са ми поискали . Та .... и в моите пощи е влизано ,
    84.1.240.238
    90.154.240.55
    82.103.101.6

    та , задаваме въпроси , ачик ачик се казва може би кой е , а той просто чете и най - вероятно се наслаждава . Защо ли не се включва в темата ? ..............
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •