Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 152
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    Джина, от теб не съм очаквала лов на вещици, втората и третата страници са на Janet-Zunca, която е една от най-старите и уважавани членки, включително и на този форум, но отдавна не е влизала, само тя си знае защо. Все пак нямам представа защо си си извадила такъв извод за нея, защо не споделиш?
    А случайно ли е че Janet не е активна от 28.11. , точно в деня когато Джина аяви, че знае кой влиза в пощите и. Ако в момента влиза във форума с нов ник мисля, че трябва да знаем под кое име е сега

  2. #122

    Подразбиране

    не мога да повярвам това някаква лична вендета ли е какво ли Че какво сте й направили момичета, или подхода е чисто случаен ?

  3. #123

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jane_f Виж мнение
    А случайно ли е че Janet не е активна от 28.11. , точно в деня когато Джина аяви, че знае кой влиза в пощите и. Ако в момента влиза във форума с нов ник мисля, че трябва да знаем под кое име е сега
    И аз забелязах същото, а Джина дори не беше обявила в кой точно се съмнява. Не зная доколко Janet e сред "най-старите и уважавани форумки", но много е подозрително това нейно изчезване от контактите на този или онзи в мултипли без да пожелае да поднови връзките си щом я поканят отново. Ако все още влиза в този форум нека се обади и да се защити от нападките!

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    не мога да повярвам това някаква лична вендета ли е какво ли Че какво сте й направили момичета, или подхода е чисто случаен ?
    Какво сме й направили?Добър въпрос.Аз не мисля,че съм направила на някои нещо лошо.Но като се замисля повече може би трябваше да се досетя ,че става нещо още миналата есен,когато си направих галерията с ушитите гоблени и в която повече не можах да вляза.Явно това,че шия гоблени дразни някои,но няма да спра да шия само за да му доставя удоволствие!

  5. #125

    Подразбиране

    Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!
    Очаквах лично да си каже какво го дразни,но явно няма доблестта да го направи.За вас не знам как е ,но за мен схемите не са цел а средство с което си помагам при шиенето

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Момичета, не мислите ли, че този, който трие албумите ви, се дразни най-вече от поместените в тях вилерови гоблени? Аз стигам до това заключение, защото изтритите албуми са най-вече на привърженички на ВИЛЕРОВИТЕ ГОБЛЕНИ. И Yonka, и Djina си падат по тях. Явно този, който прави поразиите, не желае подобни схеми да стават публично достояние. Иначе какъв друг може да е мотивът му?!
    ОООО - ДА! Аз БЯХ направила доста голяма галерия с Вилерови схеми в мулти и точно когато поисках Джина да даде линкове за тези, които ги нямам - стана еднаааа. Изведнъж Джина вече не ми беше контакт - тя, разбира се, реши, че аз съм я изтрила, разбира се - засегна се, а разбира се - не бях аз и ..... Та това по повод само и единствено Вилер. Е аз и изтрих почти всички схеми и оставих картинките - ако някой иска - пише и т.н. А апропо в абв -то ми никой не е влизал пу-пу-пу.
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

  8. #128

    Подразбиране

    Следя темата от началото и немога да си обясня някой неща,но това е ,защото не разбирам от компютри много/познанията ми са почти нулеви/.Аз от доста време немога да вляза в мултипли,но все си мисля,че нещо грешно съм направила.Моята регистрация в мултипли е направена точно от Жанет и немога да допусна,че точно тя прави нещо,защото винаги е казвала,че може да ми помогне при нужда.Направо съм объркана и незнам какво да мисля.Съчувствам на всички пострадали от "злосторника".

  9. #129

    Подразбиране

    Сега си спомням преди време бях поискала схемата на Вилеров гоблен от въпросната личност, след като я видях, че го има ушит, но тя каза че няма схемата. Ок защото да речем че аз имам финансова възможност и си купих оригиналната комплектовка, както и другите които ги няма в нета, точно с тази цел да ги разпространя в нета, та ако ще да ги саботира колкото си иска пъти, ще ги пускам докато не ги изтеглят всичките съфорумки. Като не иска да помага, поне да не пречи.

  10. #130

    Подразбиране

    Премълчах един факт, с който са свързани съмненията ми за вилеровите гоблени, но след написаното от jane_f реших да го споделя. Аз също преди време за първи и единствен път помолих въпросната личност за схемата на вилеровия "В Шпреевалд". Категорично ми отказа със странното обяснение, че трябвало да дава по 5 лв. за сканиране на всяка страница и не можела повече да ощетява близките си. Нищо не разбрах от това обяснение, но останах много огорчена, защото мислех че сме във форума, за да си помагаме.

  11. #131

    Подразбиране

    Marji за същия гоблен я питах и аз, а тя каза, че не може да ми прати схема, защото го е шила по картинката или нещо подобно, цветовете не били хубави и т.н

  12. #132

    Подразбиране

    Момичета, в края на краищата какво се получава от тази мистерия.
    Опитвах се да я следя, но нобързо!

    Въпросният съфорумник е:
    1. Много добре запознат с Вилеровите гоблини!
    2. Има някаква причина, по която ги брани от посегателства.

    3. Много е "в час" с хакерните приьоми.
    Аз не бих могла да ровя къде ли не - пощи и т.н.

    Но той или тя шие гоблени!

    Според мен ние все пак творим изкуство. И се наслаждаваме на процеса. Това ни е разтоварването, отдиха, а не бизнеса!

    Не мога да проумея, че такъв човек може да причини такова зло!

    Дали това е причината или е някъде другаде?

  13. #133

    Подразбиране

    Незнам точно причините за причиненине щети ,не съжелявам за изтритите сайтове и албуми не съжелявам също за унищожените пощи и сменените пароли ,сложих всичко зад гърба си и понеже днес е един хубав ден за мен то простих за всичко и пак съм готова да помогна и най големия си враг ,само незнам докато профила ми тук на форума беше в чужди ръце колко
    лични съобщения са изтрити и колко не съм получила ,и какво ли ще си помислят тези на които не съм отговорила ако са ми писали.Поставете се на мое място ,разбира се ако можете и ще разберете че не честно всичко това.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Незнам точно причините за причиненине щети ,не съжелявам за изтритите сайтове и албуми не съжелявам също за унищожените пощи и сменените пароли ,сложих всичко зад гърба си и понеже днес е един хубав ден за мен то простих за всичко и пак съм готова да помогна и най големия си враг ,само незнам докато профила ми тук на форума беше в чужди ръце колко
    лични съобщения са изтрити и колко не съм получила ,и какво ли ще си помислят тези на които не съм отговорила ако са ми писали.Поставете се на мое място ,разбира се ако можете и ще разберете че не честно всичко това.
    И аз се бях огорчила на някои съфорумки и то за нещо съвсем безобидно. И реших си проблема - сложих надпис
    "ИМАМ ВСИЧКИ СХЕМИ НА ПУБЛИКУВАНИТЕ КАРТИНКИ!
    АКО ПРОЯВЯВАТЕ ИНТЕРЕС НА ЛС!!!"
    Препоръчвам ти и на теб - пиши от дата до дата не си била ти, а "ФАНТОМ" или ...

    Ужасно е Джина, че е е от колега! Точно от това боли!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е колеги - гобленари и гобленарки , и аз изясних доста неща , явно не е отказвала само на мен . А сканирането на един гоблен - т.е. на една страничка е 50 ст тук . Надали другаде е повече . Но ..... едно е съвпадението - за мене , няма контакт след като сме поискали нещо . А , да отбележа още нещо , ксерокс на една страница е 6 ст , и има доста хора от форума , които са получавали от мен преснети схеми , щото просто нямам скенер , а ксерокса ми излиза по - евтино , а и аз съм получавал така схеми . Та какво излиза - БЛАГОДАРЯ ЧЕ ИМАМ ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ ВЪВ ФОРУМА , да се зарадваме , че можем да игнорираме тези , които просто немогат да бъдат истински .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •