Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 152
  1. #1

    Подразбиране Изтрити албуми в Multiply

    Здравейте ПРИЯТЕЛИ,
    реших да отворя тази тема ,защото се чувствам неудобно от получените писма и ЛС-а именно изтрити сами от Мултито двата сайта
    http://djina59.multiply.com/
    http://djina.multiply.com/
    и така всички линкове които съм дала на форума за схеми на тези сайтове вече са невалидни -МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ за причиненото неудобство.
    Получавам въпроси -защо съм ви изтрила от контактите и това ме накара да пусна това съобщение.
    Ще въстановя всички схеми и ще добавя и нови но всичко е въпрос на време.
    Новата страница е http://pepa59.multiply.com/
    заповядайте няма да откажа на никого покана
    /ако мястото на тази тема не е тук моля модераторите да я преместят/

    с уважение Пепа
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #2

    Подразбиране

    Съжалявам за проблемите ти. И на мен преди време ми изтриха единия албум без предупреждение. Така и не разбрах какво точно не им хареса.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от radrod Виж мнение
    А не мен изтриха направо акаунта преди време, така че затова ме няма на този сървър. Моля, всичките ми приятели да не се сърдят
    Сега като прочетох съобщението и разбрах къде аз съм сгрешила -при мен също са изтрити акаунтите ,а аз съм написала че са албумите.Надявам се че сте ме разбрали.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #4

    Подразбиране

    То и при мен акаунта изтриха. Наложи се да правя нов с ново име. Аз не се изразих правилно в предния пост.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    Здравейте ПРИЯТЕЛИ,
    реших да отворя тази тема ,защото се чувствам неудобно от получените писма и ЛС-а именно изтрити сами от Мултито двата сайта
    http://djina59.multiply.com/
    http://djina.multiply.com/
    и така всички линкове които съм дала на форума за схеми на тези сайтове вече са невалидни -МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ за причиненото неудобство.
    Получавам въпроси -защо съм ви изтрила от контактите и това ме накара да пусна това съобщение.
    Ще въстановя всички схеми и ще добавя и нови но всичко е въпрос на време.
    Новата страница е http://pepa59.multiply.com/
    заповядайте няма да откажа на никого покана
    /ако мястото на тази тема не е тук моля модераторите да я преместят/

    с уважение Пепа

    Този път се надявам всичко да е наред със сайта ти, защото и листа с контактите ти и албумите ти са скрити. Момичетата, които не внимават за тези неща, рискуват много и рано или късно някой ги докладва на админите и акаунта им се закрива. Успех !

  6. #6

    Подразбиране

    oh, ei sega vijdam tova saob6tenie.. ot 2 dni v multiply lenochka pita dali nqkoi te poznava, za6toto si i izpratila pokana. i nali nie vse se pitame za nqkoi nov, koito ne poznavame, dali e safe ili ne... i men me triha vednaj ot multiply i ot togava ni6to ne ka4vam, koeto da ne e skrito, osven samo ob6ti snimki. no ako poglednem ot druga gledna to4ka, horata koito pravqt tolkova interesni disaini o4akvat zapla6tane za truda si... e, az poneje nqmam tolkova pari i ne moga da si pozvolq originalen goblen, 6te prodaljavam da si svalqm shemi i da spodelqm moite, koito imam..

  7. #7

    Подразбиране

    След като продължават проблемите с Мулти и с пощи изтрити се заех поне да разбера причината за това.

    Обръщам се към всички
    Проверете си каква информация имате в пощите си ,ако имате пароли в някое писмо то изтриите го .
    Забележете че се трият пощи почти само в абв и гугъла ,има начин да се влиза в тези пощи ,не съхранявайте важни неща.

    Албумите в Мулти не ги трият администраторите ,а определен човек влиза във вашия профил и унищожава всичко.

    След една бессънна нощ вече съм наясно .

    Пазете се от приятели !!!!Враговете са по мили в този случай!!!!
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение

    Албумите в Мулти не ги трият администраторите ,а определен човек влиза във вашия профил и унищожава всичко.

    Като една потърпевша от такава намеса знам колко неприятно е това.В abv пощата има една много полезна функция- история на кутията.От там може да се следи IP адреса,който влиза в кутията,така разбрах,че периодично чужд IP адрес посещава пощата ми.С помощта на един сайт открих в кой град в България се намира този адрес и ми се поизясниха нещата.Междувременно този НЯКОЙ е взел потвърждението за регистрация на две пощенски кутии със схеми,влязъл е в акаунта ми и е сменил паролите....Сещайте се,дали мога да ги ползвам вече
    Изгубих много ценни за мен схеми и кореспонденция,които едва ли ще възстановя някога.За времето и усилията не споменавам.
    Държа да подчертая,че тези пощи бяха само за схеми и гоблени,ако беше случаен човек(някой,който си хакерства от любопитство),едва ли биха представлявали интерес за него
    На никой,никога не съм отказала схема и винаги съм помагала с каквото мога.Този човек можеше просто да ме попита-сама щях да му дам паролите,за да си изтегли каквото му е необходимо.
    Безкрайно съм огорчена и разочарована,това не е нормално!

  9. #9

    Подразбиране

    Петя не са му трябвали само схемите ,има хора се хранят със злоба иначе не могат да заспят.

    Между другото същият човек си сменя и IP но града си не сменя


    Сега пък са ми изтрили контактите от Мултито и то на определени хора.

    Хей приятели милост моля не съм ви трила аз и ако видите че не съм в контактите ви да знаете че нямам вина ,приемам всички без проблем пък каквото има да става да става .
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  10. #10

    Подразбиране

    Не съм много на ясно с интернет, РС-та и т.н. ама много ми е интересно, как така някой ще ти вземе паролата, да ти влезе в пощата и всички поразии там дето прави?!?!?!?!?!?! Това само в АБВ ли се случва??? Може би е добре да си смените пощите, да не ползвате АБВ щом е толкова уязвимо направо ме убихте не мога да повярвам, че някой изпитва удоволствие от това нещо .......

  11. #11

    Подразбиране

    Съвет към всички: сменете си тайния въпрос и отговор,от там най-лесно стават пробивите (не като мен "Коя зодия си",във форума ми честитиха рождения ден на 28 август,в голямо затруднение ще е изпаднал този,за да напише тайния отговор), сменете си паролите- минимум 8 символа,комбинация от малки и големи букви и цифри.
    С най-добри чувства ви го казвам,нали знаете "Не питай старило,а патило",защото когато се случи- много,много боли.
    А на този,който ми стори това,ще кажа само едно: Човек,когато губи,не знае какво печели и когато печели-не знае какво губи" Вярвам,че всеки рано,или късно,носи последствия за постъпките си.

  12. #12

    Подразбиране

    Няма спасение от това да смениш тайния въпрос и паролата -повярвай и това съм правила.

    Ще се обоснова защо -когато си забравиш паролата в абв как я получаваш ,защото аз и тази проба направих -та значи нужно е да напишеш рожденна дата и си въстановяваш паролата .

    Те затова хората крият кога са раждани ,пък аз се убих да се хваля че остарявам
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  13. #13

    Подразбиране

    На мен ми бяха изтрити или сменени паролите на 5 пощи през септември.Още тогава информирах някои от контактите ми.Беше ми блокирано дори ICQ-то,защото имах глупостта паролата ми да същата и бих казала елементарна с тази на АБВ пощата и и след като го възтанових с хиляди трудности успях да вляза и видях че и името ми е сменено.От Абв-то ми са ми блокирани и другите пощи 2 в гмейл,2 в Yahoo и 1 в mail.ru.От там се сещате регистациите в много други сайтове пропадат.Това ,което ме озадачи бе защо в абв пощата ми листа с контактите ми стоеше ,а в гмейл беше изтрита.Казаха ми,че IP адреса можел да сменя,е аз не съм "ТИ "с технологиите ,също чух че имало програми , с които разбивали паролите ,но не знам .Всъщност аз каквито имам схеми съм ги сканирала и качила в нета преди доста време ,така че не ми е ясно -защо се върши всичко това?!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #14

    Подразбиране

    На мене януяри месец ми бяха разбили пощата в абв през скайп. Не знам кое са направили първо, но от рождената ми дата в скайп бяха успели да разбият пощата и да сменят паролите и на скайпа и на пощата. А от мен бяха пострадали и приятели. Оказа се, че това са две идиотчета 8-9 клас от Плевен. Доста време ми отне да ги намеря, но успях.
    Та тогава отидох в офиса на абв и там хората ми дадоха нова парола, влязох в пощата си, смених си отново паролата и на скайп и когато се включих случайно получих целия чат, който са си водили двамцата. Как са проверявали рождените дати на приятелите ми и дали имат пощи в абв. Бяха говорили дори с братовчед ми с цел да измъкнат
    неговата дата, но се отказали след като разбрали, че пощата му не е в абв. Но една приятелка пострада и добре, че двамата са си писали каква парола са и сложили на нея, та успяхме да се справиме. Говорели са си също как ще правят "верига" с контактите ми, за да разбиват още акаунти. Изпратих имената им и чата на съпорта на скайп, там хората ги спряха, забраниха и IP адресите им, но не им пречи да се включат от друго място и пак да почнат.
    Та ето такива хора разбиват пощи и трият акаунти от сайтове. Не толкова злобни, колкото "деца" без капка възпитание и контрол.
    Така че крийте всякаква възможна лична информация по сайтове и пощи и програми, защото те така успяват да ги разбият.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Е аз вече знам кой е и той знае че знам ! За съжаление явно са се възползвали от информацията,която са намерили в пощите ,тъй като има още потърпевши от най - честите ми контакти свързани с форума!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •