Хм! Днес за пръв път се зачетох в тази тема Интересна е!

Аз имам повече гоблени, които съм започналав момента, отколкото ушити, но всичко с времето си
Готови в рамка имам само два. Днес ми връшат фотоапарата, напоследък ми го иска една приятелка като ходи по сватби а не вземе тя да се ожени аз да я снимам. Когато ми го върне ще снимам и мойте произведения да се покажа и аз.
Напълно ушити но без рамка имам още 6. Шиех много преди 12-13 години, после дойдох в София да уча и не ми беше до шиене 5 години. От 3 години се запалих пак, до преди 6 месеца, когато родих дъщеря ми и 3 месеца не поглеждах гоблен. Сега вечер като заспи малката шия по 1-2 часа.
Започнала съм поне 8 гоблена (май са точно толкова). Но аз съм си такава все нямам търпение ...
Никога не съм шила малки модели, които не се изпълват изцяло и най-често са с кръстат бод. Според мен това си е бродерия, а не гоблен.
В момента бързам , колкото мога, с една ваза със слънчогледи и голямо червено цвете, много е красив и го шия с много любов. За подарък за родителите на мъжа ми Схемата е от списание Галерия Бродерия и наистина е много красив.