Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 335
  1. #136

    Подразбиране

    Зная, че Гинокардия правеше такива комплектовки-с мъниста.За другите градове не зная.

  2. #137

    Подразбиране

    здравейте и аз да се включа. Ушила съм около 14 гоблена. Първият от тях беше един котарак в чизми ,на който съм се учила, преди доста време / в гимназията/. Най - големият е Лунната зима, останалите са с по-скромни размери. Нямам много време за шиене, през този период съм завършила медицина, имам две деца. Преди около година открих този форум, страхотен е, и всички вие също. Възхищавам се на красотите, които творите.

  3. #138

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.За около 5 г. съм ушила 24 гоблена,но не са големи,а по скоро средни и малки на размер.Не мисля че е важна бройката ,а качеството и удоволствието от самия процес на изработване.Аз обикновенно шия това което ми хареса и ме грабне от първи път.Това ме кара по бързо да го завърша.

  4. #139

    Подразбиране

    pocti vseki den razglejdam site i se vizhistavam na vsicki vi. daje ot kato vi namerih povece ceta ot kolkoto da siq goblena. Az pocnah da siq predi 3- 4 meseca i imam usito samo edno miiiiinicko goblence. A sega siq vtoriq malko po golqm. Uspeh na vsicki...

  5. #140

    Подразбиране

    В момента шия 11-ия и 12-ия

  6. #141

    Подразбиране

    аз съм ушила към 10тина гоблена, но ако се броят и щампованите - повечко

  7. #142

    Post колко гоблена сте ушили

    Аз съм ушила 5 гоблена. Шиенето на гоблени ме разстоварва от напрежението на ежедневието. От къде мога да си избера хубави модели?

  8. #143

    Подразбиране

    Аз съм ушила 9, в момента шия 10я, 3-4 малкир а другите средна големина, шия от близо 2 години. Доставя ми голямо удоволствие. И ставам в 5,30 сутрин да направя закуска за сина ми, кафета за нас с мъжа ми и сядам да шия докато стане малкия. Не знам има ли други толкова луди.

  9. #144

    Smile

    Аз,също мосля,че е по-важно да ти доставя,удоволствие шиенето,от колкото бройката.Аз самата шия от много отавна и имам доста гоблени и много си ги ценя, не само защота, са оргинални на Вилер,а защото съм вложила сърцето и душата си в тях! Съжалявам,но нямам хубав апарат с който да снимам,за да покажа някой от тях,но мога да спомена какво имам ушито Четрите годишни времена,Воденицата на Буше,Маковете,Конете на водопой,Доброто приятелство,Китайска пролет и есен,Свадбено пътешествие ....................................

  10. #145

    Подразбиране

    Здравейте,аз съм ушила към 30 гоблена.Малко е трудно с дечица на 3г. и бебок на 3м.,но винаги ще намеря някоя свободна минутка.Това е просто начин на живот,започнеш ли веднъж няма отърване.Преди шиех само големи,но те заемат много място затова сега шия по-мънички и по -ефектни.Пожелавам на всички здраве и повече творчески успехи.

  11. #146

    Подразбиране

    Здравейте!
    Аз съм ушила към 15-16 (повечето средни по размер) и засега 1/2 от "Запустялата воденица".
    Не мисля, че има значение големината на гоблена или пък доколко е "известен" и "модерен". Лично аз не бих се наела да шия "Тайната вечеря" и не защото е труден, напротив, попадала съм на схемата му и знам, че е много, много по-лесен например от "Казанската"... Просто "Тайната вечеря" е прекалено голям гоблен и трябва да имаш палат, за да го окачиш някъде .
    Най-важното е да шиеш с удоволствие.
    Здраве и успех на всички!

  12. #147

    Подразбиране

    МОИТЕ УШИТИ ГОБЛЕНА СА 8 .ОТНОСНО "ТАЙНАТА ВЕЧЕРЯ"СПОРЕД МЕН Е ВЪПРОС НА ИЗБОР И ЖЕЛАНИЕ ДА СЕ УШИЕ,НЕ ТОЛКОВА НА МЯСТО ЗА ОКАЧВАНЕ.ВЛИЗАЛА СЪМ В МАЛЪК ДОМ,КЪДЕТО ПРЕДСАВЕТЕ СИ-ИЗЛОЖБА.НЯМА ПРАЗНО МЯСТО ПО СТЕНИТЕ И ВСЕ НОВИ СЕ ШИЯТ.ТОВА,КОЕТО СА МИ ВИЖДАЛИ ОЧИТЕ Е НЕНАДМИНАТО,БОГАТА КОЛЕКЦИЯ,ЖИВ КАТАЛОГ.ЧУВСТВОТО Е ПРЕВЪЗХОДНО,САМО КАТО СЕ СЕТЯ ЗА ТОВА

  13. #148

    Подразбиране

    Здравейте приятели!Аз имам ушити малки:На село,Фар,Дюни на северно море,Пролет,Христос с венеца и по-големи:Мелница край реката,Циганка,Майчина усмивка.Сега завършвам Света Богородица с младенеца на Милена стил имам готови за започване Архангел михаил и Коледна приказка.Пожелавам успехи на всички!

  14. #149

    Подразбиране да кажа и аз

    Имам няколко готови,но за сметка на това мнооооооооооооого започнати и още толкова събрани!
    Ушитите са - Снежно утро,Малкият Христос /дарен на църква/,Трите коня,Дева Мария /дарен на параклис/,Таралежче балеринка /малък/,Мариелка бебенце /малък/ и почети завършен Христос чука на вратата.
    Започнати са - Целувка на плажа /всъщност незная как е името на гоблена/, Пътя към църквата, Малкото мостче, Трявна, Буря, Две графики.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    ушила съм горе-долу около 20 ама повечето ми бяха за подарък

Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •