Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 335

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз шия вмомента 8-мия като 4 са големи,останалите са средни.Такива които да ме чакат изоставени нямам,но планувани да ушия-невероятно много.И се надявам да успея да ги ушия.А откакто съм в този форум немога да се нагледам на красоти и манията ми става все по-голяма.Преди имах един гоблен на работа и един у дома.Сега този който е на работа го мъкна напред-назад от мерак и нямам търпение да го довърша. Обещавам и да се похваля накрая!

  2. #2

    Подразбиране

    Шия от 16 годишна.Сега съм на много години.но със същата страст посягам към иглата. Ушила съм 30 гоблена.от които 15 са в рамка.Пет са недовършени и с тях запълвам свободното си време.

  3. #3

    Подразбиране

    здравейте! аз съм нова в този форум, но бързам да дам отчет....
    не помня на колко години започнах да бродирам, но да кажем че съм била на 10-13, та за тези 10 години имам около 20 гоблена. от тях само 4 са средни, а другите големи (смятам че Сиси е върха ми досега...). междувременно плетях доста, учих за разни изпити и т.н.

  4. #4

    Подразбиране

    на мен мечта ми е да ушия Сиси,но все не и идва времето,а иначе имам около 25 от които около 10 кръстат бод(с тях започнах)

  5. #5

    Подразбиране

    В момента шия 31-я си гоблен

  6. #6

    Подразбиране

    И аз обичам да шия по няколко в момента шия"Мостар"(за втори път),"Момичето на скалата","Магия"и"Ева".Общият им брой е 15.

  7. #7

    Подразбиране

    Общо 14 ако не съм изтървала да преброя някой подарен
    и всички са в рамки
    Сега на конвейра са 2 броя
    ........ а на ум съм ушила още 3-4


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    ушила съм 15 ,тук са и малките нямам много време работя на смени и при спокоини нощни понякога шия , а в къщи сме голямо семеиство шия смо зимата или по време на отпуската , както тази година на плажа

  9. #9

    Подразбиране

    искам да ви прикача снимки за да ги видите , нчкои са уникални но не успявам, ако някои знае да ми помогне

  10. #10

    Подразбиране

    Вмомента шия 15-тия,като 2 от тях съм подарила.И сигурно още толкова съм запланувала,ама кога ще ги ушия,нямам представа.

  11. #11

    Подразбиране

    около десет в момента шия Майчин Благослов

  12. #12

    Подразбиране

    искам да ви покажа снимки но незнам как да ги кача

  13. #13

    Подразбиране

    ushola sam 7 do sega a veche pochnah i osmiya. moite vsichki sa vse na milena stil, ne sa neshto osobeno no pogledan li gi sa specialni - e kak nali sam gi pravila az

  14. #14

    Подразбиране

    здравейте.аз съм ушила 14-до сега ,като не броя тези които съм подарила.бих показала някой от тях ,но не мога да си кача снимките на компа.нещо не ми се получава.но не съм се отказала.

  15. #15

    Подразбиране

    Над 20 са като включвам и тези които съм подарила
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •