Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 335

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моите гоблени вече са 15.Отново не е голяма цифра но много се гордея с тях.

  2. #2

    Подразбиране

    Ми май са над 70 даже! С дребните де!

  3. #3

    Подразбиране

    В момента шия 4-ия. Първият е прибран в дълбоките архиви. Вторият подарих на майка ми - хареса го докато го шиех (тя самата шие гоблени). Третият сина ми си го избра и го уших специално за него. Той е на 10 години, но сам си заби пирона на стената, за да го закачи. Четвъртият се надявам да закача в новата ни къща, която все още не е готова за живеене. Въпросът е само дали къщата или гоблена ще стане по-напред.
    Пожелавам на всички достатъчно време и несекваща наслада!

  4. #4

    Подразбиране

    Три, даже третия е недовършен, но сега правя малки гобленчета за подаръчета и когато ги свърша, тогава го почвам пак.Имам и още няколко, които съм сваляла от тук и чакат да бъдат почнати. Схемите, които качвате са толкова хубави и толкова много, че ми се иска да съм Шива. Благодаря ви момичета, страхотни сте

  5. #5

    Подразбиране

    здравейте и от мен аз също съм нова, но следя форума от давна и искам да ви поздравя с новата година.много ми харесват гоблените които показвате, аз съм още начинаеща имам ушити 4 гоблена- "хижа в планината" на Милена стил, един мини зимен параклис , "Huntind dogs"на Dimensions и Господарят на снеговете/ хъскито/. В момента съм започнала
    още 2 - фантазията на Вилер и Великолепната седморка на Dimensions/кучета/ май си падам по кучета Не знам кога обаче ще ги довърша!

  6. #6

    Smile

    Здравейте и от мен!
    Аз до момента имам ушити само 2 гоблена-едно малко фарче/първият ми/ и един-Ваза с полски цветя,който по едно време го бях позабравила,поради липса на време.А сега довършвам Горски замък и съм си накупила още поне 3 гоблена,които имам да си шия поне година и половина напред

  7. #7

    Подразбиране

    Много малко 3 са готови и четвъртия е на път

  8. #8

    Подразбиране

    еми аз шия от около година и половина,но както споменах единия го бях зарязала,защото уроците ме беха налегнали
    но пък като шия е с женание и удоволствие

  9. #9

    Arrow

    здравейте всики, не Ви познавам, защото сега се включвам, но познавам работите Ви/ушитите/. От доста време следя форума, но сега се включвам, ще ми бъде приятно.

  10. #10

  11. #11

    Arrow

    Шия от 1981 г,да си кажачестно, не знам колко са , защото имам и много подарени, но ако трябва ще ги преброия

  12. #12

    Подразбиране

    Здравей Лари, благодаря ти за първото ми посрещане, но обещавам - ще се ориентирам

  13. #13

    Подразбиране браво

    браво за ушитите гоблени и добре дошла във форума

  14. #14

    Подразбиране

    Аз имам един ушит преди 10 години.От пролетта съм се закрастила отново.Това лято уших един,вчера завърших Молитвата.И имам три започнати.Двата са големи,Ковачницата и Лунната зима.Ще ги шия до пенсияНадявам се покрай вас да се взема в ръце и по сериозно да шия.

  15. #15

    Подразбиране

    Шила съм една малка щампа,"Зелния замък","Момичето с гардениите","Благославящия Христос","Непорочност","Гроздоберачката"(на привършване )

Страница 13 от 22 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •