Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 335
  1. #211

    Подразбиране

    Браво, Dobis! Невероятно богата колекция имаш! Няколко пъти се връщах да ги гледам и не мога да им се нарадвам - всичките големи, хубави и майсторски изпипани. То и моите вече надхвърлиха 40, но сред тях има и доста малки.

  2. #212

    Подразбиране

    Dobis,поздравления за невероятната колекция-все красиви,големи и сложни Вилерови гоблени.Гоблените по картините на импресионистите също са прекрасни.
    Защо не си направиш своя страничка в Готовите творби,така повече хора ще могат да се насладят на творбите ти.
    Това,разбира се,е само предложение.

  3. #213

    Подразбиране

    здравейте! амиии...аз...много скромно...
    един (малък) завършен - кръста с розите - ушит за 3 дни
    ...и два, които никога няма да завърша...по лошо стечение на обстоятелствата, тъй като в единия има много зелено(не обичам този цвят), а ми остана само той...и дадох на приятелка да го довърши
    ...а другия...племенниците ми унищожиха всичко...и този модел няма да получи и бод от мен...

  4. #214
    Активност
    Царево - В.Търново
     
    13 Мнения
     

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи. Труда си е труд , но удоволствието е с пъти по голямо от цялата тая лудост
    А за лична галерия ....честно мързи ме да се занимавам , по лесния вариант ... албума в подписа и толкоз...Обещавам от време навреме да се пявявам и да напомням за себе си...сега прегледах и снимките на готовите , има още за качване , но някой добър и не мързелив ден и това ще направя

  5. #215

    Подразбиране

    dobis Колекциата ти е невероятна, мойте поздравления.

  6. #216
    Активност
    Царево - В.Търново
     
    13 Мнения
     

    Подразбиране

    Този го бях забравила ...10 години вече е в огъня...Това вече си е чиста проба фукня , но не ме винете много... за беля , не знам как се слага и малка снимка...


  7. #217

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dobis Виж мнение
    Този го бях забравила ...10 години вече е в огъня...Това вече си е чиста проба фукня , но не ме винете много... за беля , не знам как се слага и малка снимка...

    това е константин и елена нали? аз съм го започнала преди 4-5 години но нямам желание да го довърша на солария е но е доста труден поне на мен така ми се струва

  8. #218
    Активност
    Царево - В.Търново
     
    13 Мнения
     

    Подразбиране

    Da, техен е , малко е шарен , но тогава само те предлагаха и само това, бяха откраднали иконите от църквата и нямаше с какво да си провеждат ритуала в селото, това мога да правя , това им направих...Но бабите си го харесаха, попа го освети и оттогава е с него нестинарката... Не е ресторантска шмекерия, това е от автентичния ритуал в Българи...

  9. #219

    Подразбиране

    Моите са само 3 ушити.






  10. #220

    Подразбиране

    три, но пък красиви.Желая ти успех в гобленарството!

  11. #221

    Подразбиране молба

    Имам 32 ушити гоблена. И много искам да продам някой, но просто не знам къде мога да намеря пазар. Предполагам, че е много трудно, защото по форумите и къде ли не има толкова много предложения за продажби, че едва ли има и търсене. Ако може някой да ми помогне с информация, ще бъда много благодарна.

  12. #222

    Подразбиране

    И аз съм ушила само 3 големи: Мона Лиза, Алегория и Иерусалимската Св. Богородица (на Солария). В момента шия Трио на Леврон, но нещо не върви. Сигурно ще си поръчам и нещо друго за да ги сменям.

  13. #223

    Подразбиране Колко гоблена сте ушили?

    В момента си шия четвъртия гоблен.

  14. #224

    Подразбиране

    Имам 6 завършени гоблена и в момента шия 3

  15. #225

    Smile

    Реклама:
    "Червената Богородица", "Старото мостче", "Перуники", "Моста Мостар","Пътя къ храма" и довършвам "Исус чука на вратата"
    И сега правя един натюрморт.
    Редактирано от geri_73 : 15.04.2009 в 21:59.

Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •