Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 18 от 23 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 335
  1. #256

    Подразбиране

    Възхитена съм от гоблените на dobis.И моите са много,но между тях има и малки,а тези всички са големи.Браво за волята и търпението да ги ушиеш.Част от моите могат да се видят тук:http://zara.snimka.bg/tapestries/gobleni.427194

  2. #257

    Подразбиране

    Бродирам от доста години с периоди на затихване...поради липса на време. Но все пак имам 3 мини-гобленчета, 2 големи: най-голямите рози и люляци на Вилер, 6 средни - отново цветя.
    В момента довършвам 3-та си голяма творба - Фрегата на Вилер (тъй като не знам как е наречена точно на български я прилагам).
    Но откривайки този форум, в който съм отскоро, страстта ми отново се възроди, защото видях толкова много красоти, че искам да избродирам поне още 50...!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #258

    Подразбиране

    Ушила сьм 19 плюс 3 икони за подарьк. Наи-малкият ми е една богородица, а наи-големият "Веселите музиканти "

  4. #259

    Подразбиране

    Здравейте,

    Аз съм ушила 1 средно голям /20х30/, 2 малки, 3-4 много малки /които броя за един/.
    Един чака най-после да го завърша /пак 20х30/, остана ми малко.
    Отдавна не съм шила, но сега като разглеждах вашите красоти, отново се събудиха старите ми страсти

  5. #260

    Подразбиране

    Да се запиша и аз в темата
    Много малко съм ушила
    5 ушити и шести започнат
    Ето го скромното ми албумче http://aynur.snimka.bg/tapestries/gobleni.413973.0.big

  6. #261

  7. #262

    Подразбиране

    За 10 години шиене имам около 10-12 , но повечето са малки до средни .Най-големият ми е един пролетен пейзаж по схема от сп."Жената днес" от 1973 г.!!!- даде ми го за довършване една приятелка - аз тогава не съм била родена :-), а най-трудния ми е "Клюкарките "на Вилер - 1:1.Подарила съм само един малък - както бавно шия направо ме боли сърцето да се разделям с тях ....

  8. #263

    Подразбиране

    За 3 години съм ушила 3 средно големи гоблена. Първият ми все още стои зарязан наполовина, а в момента съм пред завършване на четвърти.
    Обожавам да бродирам, но за съжаление пре последната половин година не ми остваше много време за това.

  9. #264

    Подразбиране

    С големи прекъсвания във времето съм ушила 35 различни гоблена по големина , два от тях подарих на майка и брат ми. Няколко от тях не са в рамка. Имам и няколко започнати - тайната вечеря е на половина, момчето в синьо стои отдавна - въобще имам много да довършвам. Ако проявявате интерес вижте в личната ми страничка в моя сайт.

  10. #265

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_bosna Виж мнение
    Ушила съм повече от 20 гоблена, но при развода ми вече бившия ми съпруг ги отнесе и сега нямам нито едим у дома.
    Смятам пак да си ушия обаче не ми се почшат пак същите.В момента шия Голямата фрегата, само че някъде при местенето съм загубила половината схеми и ако някой може да ми помогне - ще съм му много благодарна.
    http://picasaweb.google.bg/steysi.t/14?feat=directlink
    тук може да намериш схемата на голямата фрегата ,но е на Милена стил.Дано да съм ти била полезна.
    А що се отнася до мен -шия от юни 2009 и мога да се похваля ,че превършвам третият си гоблен.Започнах с Мадона Феручи,после уших Сребърна нощ, а сега шия В галоп.И трита са на Милена стил

  11. #266

    Подразбиране

    Аз съм ушила повече от 50 /петдесет/ гоблена - средна големина, не ми харесват големите. Но не е важна бройката, а удоволствието, което изпитваш при бродирането. Всеки един е изработен с любов и не бих се разделила с никой от тях

  12. #267

    Подразбиране

    Аз смея да твърдя,че съм ушила 3 гоблена като първия не беше точно гоблен,защото беше едно малкокоте,но все пак като за първи път трябваше да се хвърля на нещо по-малко.В момента шия един гоблен от списание Галирия бродерия който представлява едно малко ангелче което бди над едно малко дете.На рочила съм го за свекърва ми да видим какво ще направя.

  13. #268

    Подразбиране

    Аз като ви гледам колекциите, мислех, че в мойта категория - 1-5 гоблена, ще има най-малко хора, а то се оказа, че сме най-много
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  14. #269

    Подразбиране

    Аз съ ушила 3 гоблена .Първия ми беше много малък,ако изобщо може да се нарече гоблен,но все пак трябва да се започне с нещо по-малко .

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Шия толкова отдавна като години и с толкова прекъсвания пак в години че се зачудих- Теменужките, Маргаритите, Фрегатата, Малкият залив/подарък ми е и трябваше да го ушия, но стана супер/, Селцето, Зеленият замък има малко за довършване но не съм доволна от комплектовката , Воденица-АВТОР НЕИЗВЕСТЕН дълък и тънък и сега шия Ковачницата с най-голям кеф, защото е купуван от германия преди 15-20 години купих го случайно и е невероятен като цветове.На малкия залив му търсих другарчета и затова се наложи да избоцкам дребните но не ми е кеф на селцето щях да се хвърля от балкона

Страница 18 от 23 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •