Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 335

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Нещо не можах да гласувам, но ще кажа тук -8 не малко, но и не от най-големите. За около 8 години- значи фабрикувам по гоблен на горидан средно

  2. #2

    Подразбиране

    Аз не шия от много вмреме затова имам 3 малки гоблена и сега съм над голям, който в най-скоро време ще приключа.А и нямам много време напоследък, но това май не е само мой проблем а на по-голямата част от нас.

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз съм ушила за сега 5 гоблена,но нямам много време за шиене

  4. #4

    Подразбиране

    ЕДИН,И ТОЙ Е ПЪРВИЯТ МИ.
    сега започнах и вторият''св.георги''

  5. #5

    Подразбиране

    Шия от 5 години. През това време съм ушила 25 гоблена - и малки, и големи. Включвам в тази бройка 2 прелъстени и изоставени гоблена /но и тях ще ушия/. 10 съм подарила, и не съжалявам, защото виждам каква радост доставям. Половината от останалите са в рамки, другите си чакат реда

  6. #6

    Подразбиране

    Скоро преброих,че само от каталога на Вилер са над 30,но не зная колко са общо.Шила съм и за подарък,и по поръчка,както и картички.Големият брой идва от годините ми,но всъщност няма значение колко гоблена си ушила.Важното е да са ти доставили удоволствие или да си зарадвала някого с тях.

  7. #7

    Подразбиране

    Моите са 11

  8. #8

    Подразбиране

    Моите са 15, като два са в процес на шиене.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    az imam ushiti: svetoto semeistvo, silata na krasta,sezonite,malak zamak,i malko angelche

  11. #11

    Подразбиране

    Шия от 23 години.В началото рамкирах...до 43. След това започна складирането....пошити имам над 30,започнати и недовършени над 20

  12. #12

    Подразбиране Гоблени~Колко гоблена сте ушили?

    Здравейте аз имам ушити над20 гоблена,това включва-малки,големи и средни.Откакто почнах да влизам в този форум,май нищо не съм ушила.На всички шиещи в момента успех.

  13. #13

    Подразбиране

    ИМАМ УШИТИ 10 ГОБЛЕНА,НО ДОСТА ГОДИНИ НЕ ШИЕХ ИЗОБЩО.ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА СЪМ УШИЛА З И ТО ВСЕ ГОЛЕМИ.СТИГА ДА МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ШИЯ С НАЙ-ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  14. #14

    Подразбиране Колко гоблена сте ушили

    Аз до сега съм ушила 22 гоблена. От тях съм подарила 6. Вчера довърших "Нефертити" и снощи започнах "Малкото арабско момиче".

  15. #15

    Подразбиране

    Ушила съм над 20 гоблена, само 9 от вси4ки са с коне, защото много ги харесвам.Имам и религиозни и на Ланарте 2 ушити и 1 шия в момента, имам и няколко детски, защото дъщеря ми все ме дрънка да й направя гоблен4е с детски мотови.Ушила съм и 4 детски гоблен4ета от сп. ''Галерия Бродерия'' Крайно време е да си направя галерия и да ви ги покажа :?

Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •