Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 335
  1. #286

    Подразбиране

    аз съм ушила 61 гоблена средна големина от тях 5 съм подарилаhttp://lebed600402.snimka.bg/tapestr...18359.19667586

  2. #287

    Подразбиране

    az sım nova za edna godina ushih 5 i prodaljavam da shiq

  3. #288

    Подразбиране

    Аз шия от една година и засега съм ушила два.

  4. #289

    Подразбиране

    През тази година съм ушила 29 неща, от който 15 дребни - бискорню, книгоразделител, калъф за фотоапарата ми. Доста от тях подарих като съм шила неща и по 3 пъти. Това са за тази година. А днес ще започна едно гобленче също за подарък. http://picasaweb.google.com/nushi.hristova/2010#

  5. #290

    Post

    АЗ СЪМ УШИЛА 8 ГОЛЕМИ, В МОМЕНТА ШИЯ 9 КОНЕ НА ВОДОПОЙ, А ПЪРВИТЕ СА ЗИМАТА С ПАРАКЛИСА, ФРЕГАТАТА, ДЕНЯТ, НОЩА,ЛЯТО,ЗИМА,ПЪТЯТ КЪМ ЦЪРКВАТА, ВОДЕНИЦАТА НА БУШЕ.
    ЕЕЕ ИМАМ И ОЩЕ ЗА ШИЕНЕ, ДА ВИДИМ КОГА?

  6. #291

    Подразбиране

    Аз активно започнах да шия от август тази година. Един гоблен го довърших - "Цъфнала степ", а ушитите ми са: "Коте"; "Лятна идилия"; "Колумбина"; "Графика - мадона с младенеца";"Почти идеално" (това сладко гобленче го ших два пъти и двата пъти за подарък); "Цигулка с момина сълза", а в момента шия "Казанската мадона", която искам да подаря за рождения ден на майка ми през април месец. Гобленарството е много увличащо и поне на мен ми доставя удоволствие като знам какви красоти мога да създам Пожелавам на всички през новата 2011 година да се похвалиме със още много красоти създадени от нас

  7. #292

    Post Здравейте !

    Шия гоблени от близо три години . Запалих се по тях от моя комшийка. Имам 4 ушити гоблени .Брезова горичка , Небесната царица , Коне в реката и Усещане за свобода. Два от тях вече имат рамки . Сега шия Африкански лъвове . Общо взето гоблените ми са на тема природа и животни ... Приятно шиене на всички през новата година .

  8. #293

    Red face

    Аз,за близо 10 години,имам направени 27 неща,па макар и предимно джвъчки. Не броя тези,които съм подарила. Последно завърших "Старецът с лулата" 1:1 .
    На съфорумците с над 40 творби казвам едно голямо БРАВО и не крия възхищението си,а на всички останали желая спорна работа и бърз напредък във всичко!

  9. #294

    Подразбиране колко гоблена сте ушили

    шия от шест години и до сега съм ушила осем гоблена. от които три големи и пет средни. мога да бродирам по цял ден стига да имам толкова свободно време. сега съм се запалила по възглавници.

  10. #295

    Подразбиране

    май се събират към 37 броя,всички, и малки и големи
    а, още 2 бр.коледни чорапа за подаръци...
    оооо,значи в момента шия "юбилеен"-40 бр.!

  11. #296

    Подразбиране

    здравейте аз съм нова при вас,имам магазинче за гоблени продавам на няколко фирми-милена стил,орхидея,риолис,ланарте,казанлъшки гоблен,микра,завод бългаия и нюанс-варна.научих се на хубавата мадона после пътя към църквата,испанка,зодии св.никола индийка това е засега.успех на всички вас

  12. #297

  13. #298

    Подразбиране

    Аз имам 13 ушити за 4 години. Сега шия една графика и имам приготвени още 4-5 . В момента съм в творчески застой и почти от месец не съм пипвала игла. Да се надяваме, че бързо ще излезна от тази дупка и ще продължа с любимото хоби.

  14. #299

    Подразбиране гобленче

    Шия гоблени от месец октомври 2010 тогава открих красотата и спокойствието което ми носи това хоби. Първия ми гоблен още не е довършен -силата на вярата, уших една орхидея подарък за свекърва ми, две коледни картички и сега едно мини за играта великден, пак съм се върнала на първия докато не го ушия няма да се хващам с друго. Чакат ме още едни орхидеи Лек и успешен ден

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Шия гоблени по сериозно от две години,но се научих на това ръкоделие преди 14г. когато бях бременна.Имам ушити 3гоблена,а сега шия четвърти,който се казва Дама с рози.Хубав ден Ви желая!

Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •