Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 335
  1. #76

    Подразбиране

    Az 6ia ot 15 godini i sam u6ila 13 sredni i malki gobleni Sigurno 6tiah da u6ia i pove4e no obi4am i da risuvam Ot tezi 13 sam podarila 7 goblena Sega 6ia 2 edin s edni pateta za podarak i Negarkata na Lanarte za men Minalata sedmiza mi podariha ot Holandia Arabskoto momi4e i o6te edin s zvetia na Candamar No kato vidiah kolko e goliam Arabskoto momi4e No ot kakto vlizam vav foruma i tolkova se zapalih

  2. #77

    Подразбиране

    Аз съм ушила 8 малки и сега дошивам един големичък. Това е за около три години и половина, ама аз да си призная не съм чаааааааак толкова запалена гобленарка, просто като се присетя взимам някое малко гобленче да си ушия

  3. #78

    Подразбиране

    Ушила съм 12 гоблена и сега довършвам 13-я си,от които 5 са големи.

  4. #79

    Подразбиране

    [B]Редно ли е тук да се търсят евентуални клиенти.Поправете ме,ако греша ,но тук не е това целта -да си предлагаме продукцията!!!!!!

  5. #80

    Подразбиране

    Напълно подкрепям slasch и моля модераторите да се намесят.

  6. #81

    Подразбиране

    Шия от 13 годишна и до момента имам 12 ушити гоблена.В момента имам да довърша съвсем малко от "Възкресението" и с него ще станат 13..

  7. #82

    Подразбиране

    И аз шия от дете, но повечето творби съм подарила. Дори съм забравила, че съм шила някои от тях. Ту шия , ту зарязвам шиенето за неопределено време....Но ако се смятат и дребосъците, трябва да съм в категория 11-20.

  8. #83

    Подразбиране

    ушила съм м/у 35-45 гоблена, като съм подарила на брат ми 3, които вървят комплект (на вилер) и "буря над лунното езеро" комплектован от завод "българия" к-к. почти всичките ми гоблени са големи. и малко средни.

  9. #84

    Подразбиране

    много съм ушила, но само 16 са в рамки по стените-малък апартамент и нямам къде да ги сложа. навити са на руло и ги пазя за чеиз на дъшерите а и не ми стигат парите за рамки

  10. #85

    Подразбиране

    Ушила съм над 30 гоблена, голяма тръпка е.За мен удоволствието е в шиенето после ги подарявам на близките си.Имам двама братя и няколко са у тях.Децата като се ожениха им подарих Мона лиза,Конете на река Лоара, Воденицата на Буше,Циганката,Десислава, и още.Всичко това е ушито с голямо удоволствие.

  11. #86

    Подразбиране

    ушила съм 4 гоблена засега

  12. #87

    Подразбиране

    Ушила съм 3 гоблена започнах със една малка Зима, Молещия се Христос, Свети Георги беше само започнат когато ме сполетя голямо нещастие преди шест години и захвърлих всичко. Тази година отново се върнах към живота и към любимите си гоблени и едва сега довърших Свети Георги. Съжалявам за пропуснатото време, но какво да се прави сега ще се опитам да наваксам, защото толкова много неща ми харесват,че едвали ще ми стигне един живот да ги ушия.

  13. #88

    Подразбиране

    Veroiatno predi6nia otgovor na pove4eto nas ne vagi.Mnogo novi sne u6ili,sled kato sme otgovorili.Ne moge li periodi4no da se nulira anketata.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #89

    Подразбиране

    Aз съм ушила 24 в момента шия 25 в рамка са направени само 8 говлена

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам 36 ушити и поставени в рамки.В момента шия 37 си гоблен и не мога да се сдържа кото видя нешто красиво да си го купя.Така сега ме чакат още 6 комплектовки.Успех на всички в красиво хоби!

Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •