Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 335
  1. #91

    Подразбиране

    Откакто открих тозе форум се амбицирах да преброя колко гоблена съм ушила, но все не ми оставаше време, защото на стената имам само 2, а другите са в шкафа. Не че не ми харесват, но просто нямам къде да ги сложа. И така проверката показа, че в момента шия № 20, като не броя подарените, защото не ги помня всички. Дано скоро разполагам с техника, която да ми позволи да ги покажа във форума. Пожелавам на всички да ушият всичко (или почти всичко), което искат.

  2. #92

    Подразбиране

    АЗ СЪМ УШИЛА 13 И СЕГА ШИЯ14 НО ОТ 10 ГОДИНИ,НЯМАМ МНОГО ВРЕМЕ,НО СЕ СПРАВЯМ.

  3. #93

    Подразбиране

    Ушила съм около 8 гоблена. Сега шия 9-тия, но става бавно защото родих второто си дете. Момче на шест месеца.

  4. #94

    Подразбиране

    Ушила съм над 20 гоблена, като всички са поставени в рамки, по-голямата част са по стените в къщи, а останалите съм подарила. Аз също като някои от вас шия на приливи и отливи. От една година съм в "прилив" и в момента шия "Планинско езеро", но нещо не съм доволна от комплектовката на конците.
    Майка ми също шие, а аз я захранвам със схеми от форума, последният беше "Момини сълзи".
    Желая успех на всички!

  5. #95

    Подразбиране

    ОТ МЕСЕЦ МАРТ 2004ГГ ШИЯ.И в момента шия 19 си гоблен.Всички са в рррамка,но 4съм подарила на дъщеря си и един на една приятелка.

  6. #96

    Подразбиране

    Браво бе ,Ваня!Пещерки сме си много работни!И ти го доказа!Аз шия от много-много отдавна,но съм ушила само 16 гоблена!Не че се оправдавам,но през това време съм завършила средно,висше,работих,родих две деца и шиех (по-малко)!

  7. #97

    Подразбиране

    Благодаря Фани!Радвам се ,че чак от Испания си се включила в този прекрасен форум

  8. #98

    Подразбиране

    Не съм ги броила,но мисля,че са към 20.От тях 5 големи и останалите са средни и малки.За около 15-те години откакто шия/с малки прекъсвания/ мисля,че не са малко.През това време децата ми пораснаха/вече са на 19 и 20 години/ и дъшеря ми също започна да шие /засега само малки гобленчета/ в свободното си време /тя е студентка/.През годините се занимавах и с макраме и с плетки на една и две куки, но вече само с гоблени запълвам малкото си свободно време.

  9. #99

    Подразбиране

    откакто съм започнала - да кажем от около два месеца, съм ушила 5 гоблена, като успях да се "излъжа " и по един / поне за мене/ малко по - голям. но пък ми харесва цветовото съчетавие ..... кои гоблени броите за малки, и кои за големи ? изключвам тези с размер 11/13

  10. #100

    Подразбиране

    При всички случаи са над 20 - малки,големи, български, с ДМС конци, щампирани, и един оригинален Вилеров натюрморт. Много подарих...Трябва да взема да си направя снимки на тези които имам и да ги кача в галерията ама нещо все не ми остава време за това.

  11. #101

    Подразбиране

    Ушила съм 6 гоблена , седмия сега го шия.

  12. #102

    Подразбиране

    Аз пък шия и скоро завършвам първия си гоблен...късно открих това аристократично изкуство

  13. #103

    Подразбиране

    Ушила съм 33 гоблена,доста от тях съм подарила на близки хора.

  14. #104

    Подразбиране

    ушила съм 19 но в момента нешия защото немога да реша какво да започнада шия

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Винаги това е бил много труден въпрос-кой да е следващият гоблен.Освен , ако не е нещо планирано. Пожелавам ти бързо да разрешиш въпроса

Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •