Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 335
  1. #121

    Подразбиране

    За 16 години съм ушила над 20 с най различна големина.И аз мисля ,че трябва да те грабне за да го шиеш за удоволствие В момента съм на тема бяла и черна панама.Стават бързо и много красиви-поне аз много си ги харесвам .Сигурно скоро няма да шия "класика"

  2. #122

    Подразбиране броя....

    За около 25 години съм ушила около 50 гоблена от които 2 са големи иостаналите са средни и малки.Отгледала съм 3 дъщери,взех2 дипломи и сега гледам внучна ,ходя на работа и продължавам да шия.При толкова красиви гоблени,които видях във сайта
    скоро не мисля да се отказвам.

  3. #123

    Подразбиране

    Един - единствен ..чак ме е срам да си кажа Голям зор беше да се престраша
    Страшно харесвам гоблените , но не мога да шия по ... не мога да намеря точна дума..по здравослловнни причини ...

    Но пък се радвам на всичко сътворено от гобленарите))))

  4. #124

    Подразбиране

    Ушила съм 13 гоблена и сега си търся схема на гоблена "Късно лято". Някой може ли да ми помогне

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    azne sam gi broila no saga shte go napravya da vidim 6 ushiti na stenata v ramki 1 prodaden po porachka i 1 dovarshvam sega az sashto hodya na rabota no imam svobodno vreme zashtoto moya sin e veche golyam i oshte ne mi e dovel snaha

  7. #127

    Подразбиране ушити гоблени

    Здравейте, късно попадам в този форум, но красотите които видях са жестоки. Шия от 4 год. Учих се на Йерусалимската богородица на Гинокардия и стана страхотна. Нея обаче я подарих и сега, когато искам да си я ушия за мен, нямам ключ. За съжаление в комплектовката също нямаше, имаше само символите. Шия в момента втори гоблен на Тихвинската богородица. Уших и Коне в реката - готова комплектовка на Милена стил. Научавам много неща от тук , за което искренно съм ви благодарна. Дано и аз ви бъда от помощ. Успех на всички форумки.

  8. #128

    Подразбиране

    здравеите и от мен аз съм ушила два по малки и един голям и сега шия четвъртия си гоблен но става бавно защото гледам и двете си деца

  9. #129

    Подразбиране


    И аз да се вслюча - за 16-17години съм ушила 8 гоблена и в момента имам два започнати. Не са много, но пък всеки един от тях е свързан с определен етап или събитие от живота ми, така че си ги обичам всичките. За всичките тези години имам периоди от по няколко години в които тотално съм зарязвала шиенето

  10. #130

    Подразбиране

    Няма значение колко гоблена си ушила.По-важно е те да имат стойност за теб!

  11. #131

    Подразбиране

    MNOGO VI MOLQ NQKOI AKO IMA PROGRAMA S KOQTO MOGA DA SI U6IQ GOBLEN S SNIMKA NA MEN I PRIQTELQT MI DA ME POTARSI NA SKYPE:GLOBUS1979 6TE 4AKAM MNOGO 6TE SAM BLAGODARNA.ZA6TOTO TQGLQ NAI RAZLI4NI PROGRAMI I NI6TO NE SE POLU4AVA VE4E NE ZNAM PO KAKAV NA4IN DA SI NAMERQ PROGRAMKA,A TAKA PO SKYPE 6TE MOJEM DA SI GOVORIM I 6TE MOJEM DA SVAR6IM NQKAKVA RABOTA BLAGODARQ PREDVARITELNO.

  12. #132

    Подразбиране

    Моите са около 12-15,но повечето са малки неща

  13. #133

    Подразбиране

    Имам ушити 15 гоблена.В момента шия Свети Димитър и се надявам да е готов за Димитровден за подарък.

  14. #134

    Подразбиране

    Здравейте на всички гобленари!
    Аз съм от Видин и бех искала да попитам от къде мога да си намеря гоблени с мъниста? Една колежка ми каза за тях, видях ги и страшно много ги харесах! Пишете - моля Ви!!!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    здравеите на мен също ми харесват тия гоблени с мъниста и аз също бих искала да разбера от къде да си взема такъв гоблен

Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •