Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 335
  1. #151

    Подразбиране

    Аз шия 10-ия си гоблен. Имам огромно прекъсване от 10 год. /докато децата бяха по-малки/. Сега обаче отново съм в стихията си.

  2. #152

    Подразбиране

    Аз шия вмомента 8-мия като 4 са големи,останалите са средни.Такива които да ме чакат изоставени нямам,но планувани да ушия-невероятно много.И се надявам да успея да ги ушия.А откакто съм в този форум немога да се нагледам на красоти и манията ми става все по-голяма.Преди имах един гоблен на работа и един у дома.Сега този който е на работа го мъкна напред-назад от мерак и нямам търпение да го довърша. Обещавам и да се похваля накрая!

  3. #153

    Подразбиране

    Шия от 16 годишна.Сега съм на много години.но със същата страст посягам към иглата. Ушила съм 30 гоблена.от които 15 са в рамка.Пет са недовършени и с тях запълвам свободното си време.

  4. #154

    Подразбиране

    здравейте! аз съм нова в този форум, но бързам да дам отчет....
    не помня на колко години започнах да бродирам, но да кажем че съм била на 10-13, та за тези 10 години имам около 20 гоблена. от тях само 4 са средни, а другите големи (смятам че Сиси е върха ми досега...). междувременно плетях доста, учих за разни изпити и т.н.

  5. #155

    Подразбиране

    на мен мечта ми е да ушия Сиси,но все не и идва времето,а иначе имам около 25 от които около 10 кръстат бод(с тях започнах)

  6. #156

    Подразбиране

    В момента шия 31-я си гоблен

  7. #157

    Подразбиране

    И аз обичам да шия по няколко в момента шия"Мостар"(за втори път),"Момичето на скалата","Магия"и"Ева".Общият им брой е 15.

  8. #158

    Подразбиране

    Общо 14 ако не съм изтървала да преброя някой подарен
    и всички са в рамки
    Сега на конвейра са 2 броя
    ........ а на ум съм ушила още 3-4


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #159

    Подразбиране

    ушила съм 15 ,тук са и малките нямам много време работя на смени и при спокоини нощни понякога шия , а в къщи сме голямо семеиство шия смо зимата или по време на отпуската , както тази година на плажа

  10. #160

    Подразбиране

    искам да ви прикача снимки за да ги видите , нчкои са уникални но не успявам, ако някои знае да ми помогне

  11. #161

    Подразбиране

    Вмомента шия 15-тия,като 2 от тях съм подарила.И сигурно още толкова съм запланувала,ама кога ще ги ушия,нямам представа.

  12. #162

    Подразбиране

    около десет в момента шия Майчин Благослов

  13. #163

    Подразбиране

    искам да ви покажа снимки но незнам как да ги кача

  14. #164

    Подразбиране

    ushola sam 7 do sega a veche pochnah i osmiya. moite vsichki sa vse na milena stil, ne sa neshto osobeno no pogledan li gi sa specialni - e kak nali sam gi pravila az

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    здравейте.аз съм ушила 14-до сега ,като не броя тези които съм подарила.бих показала някой от тях ,но не мога да си кача снимките на компа.нещо не ми се получава.но не съм се отказала.

Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •