Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 335
  1. #166

    Подразбиране

    След бързата равносметка, която направих установих, че за 20 години съм ушила 20 гоблена /включително малки/ от които 9 съм подарила на мои близки. В момента работя един и чакат още 4 недовършени.

  2. #167

    Подразбиране

    Над 20 са като включвам и тези които съм подарила
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #168

    Подразбиране

    Моите гоблени вече са 15.Отново не е голяма цифра но много се гордея с тях.

  4. #169

    Подразбиране

    Ми май са над 70 даже! С дребните де!

  5. #170

    Подразбиране

    В момента шия 4-ия. Първият е прибран в дълбоките архиви. Вторият подарих на майка ми - хареса го докато го шиех (тя самата шие гоблени). Третият сина ми си го избра и го уших специално за него. Той е на 10 години, но сам си заби пирона на стената, за да го закачи. Четвъртият се надявам да закача в новата ни къща, която все още не е готова за живеене. Въпросът е само дали къщата или гоблена ще стане по-напред.
    Пожелавам на всички достатъчно време и несекваща наслада!

  6. #171

    Подразбиране

    Три, даже третия е недовършен, но сега правя малки гобленчета за подаръчета и когато ги свърша, тогава го почвам пак.Имам и още няколко, които съм сваляла от тук и чакат да бъдат почнати. Схемите, които качвате са толкова хубави и толкова много, че ми се иска да съм Шива. Благодаря ви момичета, страхотни сте

  7. #172

    Arrow

    здравейте всики, не Ви познавам, защото сега се включвам, но познавам работите Ви/ушитите/. От доста време следя форума, но сега се включвам, ще ми бъде приятно.

  8. #173

  9. #174

    Arrow

    Шия от 1981 г,да си кажачестно, не знам колко са , защото имам и много подарени, но ако трябва ще ги преброия

  10. #175

    Подразбиране

    Здравей Лари, благодаря ти за първото ми посрещане, но обещавам - ще се ориентирам

  11. #176

    Подразбиране браво

    браво за ушитите гоблени и добре дошла във форума

  12. #177

    Подразбиране

    Аз имам един ушит преди 10 години.От пролетта съм се закрастила отново.Това лято уших един,вчера завърших Молитвата.И имам три започнати.Двата са големи,Ковачницата и Лунната зима.Ще ги шия до пенсияНадявам се покрай вас да се взема в ръце и по сериозно да шия.

  13. #178

    Подразбиране

    Здравейте на всички,
    аз съм ушила само 1 , но започнах да шия едва преди месец, а сега шия втория си гоблен "Ева" и то благодарение на djavka за което и съм много благодарна. Надявам се някой ден да ви настигна и да си направя хубава колекция от такива красоти. Аз също работя и уча затова нямам кой знае колко свободно време, но вместо да си почивам предпочитам да шия.

  14. #179

    Подразбиране

    Шила съм една малка щампа,"Зелния замък","Момичето с гардениите","Благославящия Христос","Непорочност","Гроздоберачката"(на привършване )

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Колко гоблена сте ушили?
    moge da gi razgledate na snimka.bg

Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •