Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 335
  1. #181

    Подразбиране

    от скоро съм във"вашите редици",бродирам от 1976 г,имам над 30 гоблена ,най-големите от които са Тайната вечеря,Лунна зима,Параклиса,Момиче на скала и др.Радвам се да се запозная с всички вас

  2. #182

    Подразбиране

    Моите са само 6 засега,но мисля да им увелича бройката.

  3. #183

    Подразбиране

    Ами аз не съм ги броила, а и повечето вече не са мои.Част от по-съществените са "Тайната вечеря"-3 пъти,"Възкресение","Ездачката",""Гроздоберачка","М омичето на скалата","Момичето с книгата"-2 пъти,"Благовещение"-2 пъти,"Светото семейство","Св.Никола","Св.св.Константин и Елена"/вчера го дарих на църквата/,"Мадона де ла седиа"и разни други,за чиито имена не съм сигурна.Ако забелязвате-обичам да шия големи гоблени.Сега пак шия един голям - "Портрет на дама в синьо" от "Къщовница".

  4. #184

    Подразбиране

    за около десет години имам 25ушити, като в последно време предпочитам по големите гоблени.

  5. #185

    Подразбиране

    Аз имам ушити около 30 гоблена,като повечето са големи.Не обичам да шия 1:1 ,а имах и прекъсване 8 години.През това време докато шиех плетях и на една кука,но очите не ме слушат вече!

  6. #186

    Подразбиране

    Имам ушити 15 гоблена,като 6 съм подарила на най-близките ми хора.Ушитите гоблени са Портланд роза,Бенгалска роза,Роза Бриар,Рози в панер,Езерце,Света богоридица Казанска,Коне на водопой,Лятна къща,Маската на Тутанкамон,Нефертити,Кръстът,Цигулка с цветя,Палмов залез,По жътва,Момиче с ябълки.Сега ще работя Сикстинката мадона.Малко са за съжаление,но просто нямам време,а ме чакат още около 30 схеми.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #187

    Подразбиране

    Аз съм ушила 11, като 12ия и 13ия ги шия в момента. Е, плюс няколко съвсем мънички. И аз да се оплача от очите си- заради тях не мога да шия толкова, колкото бих искала.
    Друг е въпроса колко схеми съм натрупала-имам за няколко живота.

  8. #188

    Подразбиране

    здравейте и от мен аз също съм нова, но следя форума от давна и искам да ви поздравя с новата година.много ми харесват гоблените които показвате, аз съм още начинаеща имам ушити 4 гоблена- "хижа в планината" на Милена стил, един мини зимен параклис , "Huntind dogs"на Dimensions и Господарят на снеговете/ хъскито/. В момента съм започнала
    още 2 - фантазията на Вилер и Великолепната седморка на Dimensions/кучета/ май си падам по кучета Не знам кога обаче ще ги довърша!

  9. #189

    Smile

    Здравейте и от мен!
    Аз до момента имам ушити само 2 гоблена-едно малко фарче/първият ми/ и един-Ваза с полски цветя,който по едно време го бях позабравила,поради липса на време.А сега довършвам Горски замък и съм си накупила още поне 3 гоблена,които имам да си шия поне година и половина напред

  10. #190

    Подразбиране

    Много малко 3 са готови и четвъртия е на път

  11. #191

    Подразбиране

    еми аз шия от около година и половина,но както споменах единия го бях зарязала,защото уроците ме беха налегнали
    но пък като шия е с женание и удоволствие

  12. #192

    Подразбиране

    Здравейте!Мойте са 3.

  13. #193

    Подразбиране

    Преброих 8 и ми се виждат малко

  14. #194

    Подразбиране

    Аз съм ушила май към 11. Само един нямам сниман - Коне в реката подарила съм го.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Точно 6 са (с онова злополучно Пиеро)
    Пътят към църквата
    Мостар
    Голямата Фрегата
    Холандска воденица
    Мадам Помпадур

    Сега шия"Тайната вечеря" и "Коне край езерото"

Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •