Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 335
  1. #16

    Подразбиране Гоблени~Колко гоблена сте ушили?

    Здравейте аз имам ушити над20 гоблена,това включва-малки,големи и средни.Откакто почнах да влизам в този форум,май нищо не съм ушила.На всички шиещи в момента успех.

  2. #17

    Подразбиране

    ИМАМ УШИТИ 10 ГОБЛЕНА,НО ДОСТА ГОДИНИ НЕ ШИЕХ ИЗОБЩО.ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА СЪМ УШИЛА З И ТО ВСЕ ГОЛЕМИ.СТИГА ДА МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ШИЯ С НАЙ-ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  3. #18

    Подразбиране Колко гоблена сте ушили

    Аз до сега съм ушила 22 гоблена. От тях съм подарила 6. Вчера довърших "Нефертити" и снощи започнах "Малкото арабско момиче".

  4. #19

    Подразбиране

    Ушила съм над 20 гоблена, само 9 от вси4ки са с коне, защото много ги харесвам.Имам и религиозни и на Ланарте 2 ушити и 1 шия в момента, имам и няколко детски, защото дъщеря ми все ме дрънка да й направя гоблен4е с детски мотови.Ушила съм и 4 детски гоблен4ета от сп. ''Галерия Бродерия'' Крайно време е да си направя галерия и да ви ги покажа :?

  5. #20

    Подразбиране

    Следващият ми гоблен ми се иска да е с коне, или по точно КОНЕ НА ВОДОПОЙ. ЩЕ БЪДА БЛАГОДАРНА НА МАРЧЕЛА АКО МИ ПОМОГНЕ, АЗ СЪЩО СЪМ ОТ ПАЗ-К.

  6. #21

    Подразбиране

    С каквото мога ще ти помогна разбира се,драсни едно ЛС , ще ти дам телефон, ще се 4уем , може дори и кафе да пием,например докато гледаме гоблени

  7. #22

    Подразбиране

    Шия предимно пейзажи и то големи.Не съм ги броила точно,но може би са 7-8.В последно време нещо не ми спори

  8. #23

    Подразбиране

    А сега , Sonja , да не се задържаш повече пред компютъра

  9. #24

    Подразбиране

    mar4ela погледни си пощата, ( лс( ще чакам. каlvacheva @abv. bg

  10. #25

    Подразбиране ушила

    ушила съм около 29, разбира се с мааалките.
    katya ivanova

  11. #26

    Подразбиране

    добре че запитахте та да преброя-ушила съм 23 гоблена,а може и повче-подарявала съм.До сега споделях интереса си с приятелка но виждам,че има много хоре като нас-любители на гоблени/по точно на процеса на шиене! /

  12. #27

    Подразбиране

    Аз съм ушила над 20 гоблена .Започнах преди 13 години,когато се роди дъщеря ми. Старая се да шия всеки ден. Това се превърна в мое хоби .Имам 5 малки и всички останали са големи.

  13. #28

    Подразбиране

    на всички! От доста време се "разхождам" из форума и след дълги мъки по регистрацията днес реших да се включа в темата

  14. #29

    Подразбиране

    пак съм аз. Вече пиша за 5 път и всичко ми изчезва Шия повече от 12 години, не редовно, но затова пък всичките ми 17 гоблена са в рамка и закачени. :wink: Първият който съм ушила, т.е. на който съм се учила е Китаристката. Следват: Зимна нощ, Златна есен, Даяна, Сляпата козарка (най-големия, но не дотам сполучлив откъм панама) , Мария Бурбонска, Майчина усмивка, Мадоната с гроздето, Мадона Феручи, няколко с пейзажи и цветя и последния - моята гордост Мадам Помпадур От няколко дни имаме камера и след като се оправя с техниката ще ви ги покажа :twisted: :?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Шия от 18 години. Имам ушити 10 гоблена от тях 4 съм подарила.

Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •