Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 335
  1. #301

    Подразбиране

    Имам 3, сега готвя четвърти

  2. #302

    Smile

    Аз съм ушила 14 , сега съм на 15-я гоблен. От 16 годишна не съм спряла да шия.

  3. #303

    Подразбиране

    Моите завършени гоблени са 9, довършвам 10-ия (останаха само контурите, което ми е много досадно) и започвам 11-ия. Но нещо не ми харесва, та ще видим...
    larry_dim@yahoo.com
    *****************
    Мисли положително!

  4. #304

    Подразбиране

    шия от 20 години трудно мога да каза точно колко са ушитите ми гоблени може би около 60 -само през 2010 съм ушила 19 , повечето са в рамки и окачени на стената малкото ми жилище се е превърнало в картинна галерия и почти нямам място за нови но продължавам да шия толкова много и хубави гоблени се появяват че трудно мога да им устоя затова шия и подарявам на тези които нямат време да шият но харесват ушити гоблени
    за тези които сега почват не се отказвайте това е едно много приятно хоби

  5. #305

    Подразбиране

    ШИЯ БЛИЗО ОТ 14 ГОДИНИ И ИМАМ НАД 60 ГОБЛЕНА - ЕТО ЧАСТ ОТ КОЛЕКЦИЯТА КОЯТО СЪМ СНИМАЛА , НЕ Е ЦЯЛАТА, НО И ТОВА ЩЕ СТАНЕ СКОРО http://wasilena83.snimka.bg/tapestri...22612.25099685

  6. #306

    Подразбиране

    МНОГО ОБИЧАМ ДА ШИЯ ГОБЛЕНИ, НО УВИ ВРЕМЕТО МИ Е ВСЕ ПО-МАЛКО ЗА ТОВА. УШИЛА СЪМ ШЕСТ И ШИЯ ОЩЕ ПЕТ ЕДНОВРЕМЕННО-ТАКА МИ Е ПО-ИНТЕРЕСНО И НЕ ОМРЪЗВА ШИЕНЕТО НА ФОН. ОПИТАЙТЕ И ЩЕ СЕ УВЕРИТЕ В ДУМИТЕ МИ. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И ПРИЯТНО ШИЕНЕ.

  7. #307

    Подразбиране

    Шия от 15 годишна . В началото шиех карета, тишлайфери и няколко гоблена закупени на ,,черно,,!!!! В момента имам към 25 гоблена.Много обичам да бродирам но имам време предимно зиния сезон. Иначе ако знаете колко неща искам да ушия няма да ми стигне един живот!

  8. #308

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! До този момент съм ушила 4 гоблена. Не броя двете миниатюрни, които подарих. От тези 4 два продадох - Светото семейство и Мадона феручи. Имам ушити червените рози в панера и шарените рози в кошницата. В момента шия Вярност и Първа любов.

  9. #309

    Подразбиране

    здравейте на всички аз днес завърших първия си гоблен и нямам търпение утре да си взема нов за шиене страшно много ми харесва и си почивам от напрегнатото ежедневие

  10. #310

    Подразбиране

    Гласувах "над 20", трябва да ги преброя, но са много. Въпреки че показвам само големите гоблени като дойдат на гости любителки на бродерията.

  11. #311

    Подразбиране

    az imam ve4e okolo 20 goblena za 3 godini i polovina mn e priqtno da brodira6

  12. #312

    Подразбиране

    Хайде и аз да се престраша ...
    Ушила съм пет гоблена. Имам и два започнати...в момента съм се концентрирала върху "Св. Николай".
    Гоблени започнах да бродирам преди около шестнадесет години. Бях ги позарязала малко, бродирах други неща...цветя по разни каренца най-общо казано.
    Бродирането ми е като пиенето на кафе ...докато не бодна няколко бода сутрин не съм особено адекватна

  13. #313

    Подразбиране

    Само така момиче...
    Приятно шиене!

  14. #314

    Подразбиране

    Здравейте момечета, шия от 25 годишна. Имам около 60 гоблена ушите, но нито един не съм шила два пъти. Всичките са ми в рамка, защото не понасям да ми стоят като носни кърпи в гардероба. В момента шия два гоблена - тайната вечеря и голямата фрегата на Вилер. Имам оригинални вилерови от преди 20 години купени от Германия от магазина на Вилер и не мога да се представя, че няма да ги ушия. Шила съм и съвременни на Ланарте. Удоволствието да шия не мога да го заменя с нищо. Особенно когато съм свършила домашните си ангажименти и през лятото излеза на двора с гоблен и чаша кафе. КЕФ.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Гоблените ми като бройка са 32 броя. Пет не са сложени в рамка , а останалите са рамчосани. Имам и 6 броя подарени молитви, които не слагам в сметката.

Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •