Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 335
  1. #31

    Подразбиране

    И аз да се разпиша.Ще броя пред вас.Все се заричам,че този ще е последен,а имам заплюти поне още два.Крастава на тема гоблени,че запалих и домочадието. -КАЗАНСКАТА ,ВИЗАНТИЙСКАТА,ЙЕРУСАЛИМСКАТА,СИЯЙНАТА ,И МАДОНАТА ПО МУРЕЛЬО, МАЙЧИНА МИЛУВКА,-МОНА ЛИЗА-АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ-МОМИЧЕТО С КУЧЕТО,С ШАПКАТА И С КНИГАТА-КОЗАРКАТА-ТРАПЕРА-МАКОВЕ-СЛЪНЧОГЛЕДИ-КОВАЧНИЦАТА-КРЪЧМАТА/големият/ в момента се трудя над ПАРАКЛИСА,но ако стоя пред компа,както в последните дни, ще му струвам година.надявам се скоро да се сдобия с техника,за да ги покажа.Успехи на всички със сръчни ръчички.

  2. #32

    Подразбиране

    започнах да шия на 12 год. и това е моята страст която съм наследила от майка ми която е по вманиячена и от мене.
    Досега имам ушити около 35-40 гоблена ( не съм сигурна ) защото съм шила около 5 на мои приятелки.
    част от моята колекция я има тук,а останалите до дни

    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=2179
    За светът може да си никой,но за някой да си целият свят.
    aneta70@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Сега ги преброих, малки, големи, средни, 1:1, 1:2, 1:4 и кръстчета, полукръстчета, френски възли и каквото там се сетите - 24 бр.

    като си правя сметките десетина от тях са ушити за около 10 години, другите за последните 5-6 месеца (не трябва да шавам много-много и се заседявам пред телевизора с гоблен в ръка)

    можеше да са и повече ако не ветреех крачоли из форума по всяко време на деннощието



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  4. #34

    Подразбиране

    Здравейте! Моите гоблени можете да видите на посочения адрес. Освен тях съм ушила и подарила около 10-15 и някои от тези модели не съм ушила още за себе си /напр. Чудотворната и Великолепната мадона на Солария и двете/, но има време и за това.
    Паралелно с това съм отгледала и три прекрасни деце /има и техни снимки там/.
    Благодарна съм на мъжа ми, който уважава моите занимания.

  5. #35

    Подразбиране

    Около 40 у дома, 10-тина подарени и 5-6 разни за рамка, но не ми харесват много.Отделно 3-4 възглавници тип гоблен, малко простотийки...Сега, за коледния базар на Движение на българските майки измайсторих 42 букви за рамка.Те са бързи. Подготвям Великденския базар.А колко още искам да направя само аз си знам.Толкова за 12 години +2 деца, къща, работа и т.н.

  6. #36

    Подразбиране

    Ушила съм 6 малки 2 средни 1кръст бод и сега шия1голям.

  7. #37

    Подразбиране

    Здравейте,
    ушила съм два портрета, няколко малки гоблена и около пет пейзажа!

  8. #38

    Подразбиране

    Ушитото от мен е на долния сайт плюс един несниман, два незавършени един в процес на работа и мнооооооого чакащи.

  9. #39

    Подразбиране

    За 2.5 год. съм ушила 5 гоблена. Сага си шия шестия и имам на един само да го довърша. 3 са голями и 3 малки

  10. #40

    Подразбиране

    През зимните месеци шия много но пукне ли се пролетта нещо ме домързява

  11. #41

    Подразбиране

    За 7-8 години съм ушила над 20,и към 10 ушити за подараци,но нее важно колко са,важно е удовлетворението за добре свършената работа накрая и краиният резултат-в рамка!

  12. #42

    Подразбиране

    Изброих ги - 17 броя. Иначе имам и три започнати, но тях не ги броя.

  13. #43

    Подразбиране

    Ето тук са някои от зашитите ми гоблени

    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=2055

    имам още 1 подарен, 3 в България , 2 дадени за рамка (надявам са да са готови следващата седмица да ги кача на горния линк) , в момента шия 1 и имам един изоставен
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #44

    Подразбиране

    Моите са 9 + 1, който подарих на брат ми. Ушила съм ги около 8-9 години. Тъй като не са в рамки не съм ги снимала и качвала в нета. Но тази година започвам с рамкосването и обещавам, че ще ги покажа.
    Не броя започнатите, защото са много, а аз вместо да ги довършвам се хвърлям на нови.....

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    az sam u6ila 14 ot koito 2 mi iz4eznaxa i neznam kade sa
    iz4eznalite nebiaxa slojeni v ramki
    az mislia 4e sa otkradnati no kato ne si vidial nemoje6 da dokajej

Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •