Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 335
  1. #46

    Подразбиране

    Здравейте ! Аз бродирам от 7 години и имам 23 ушити гоблена. Подарих 4,а в момента съм започнала 4 нови. Дано ми остава повече време за бродиране през Нвата Гдина! Желая го и на вас!

  2. #47

    Подразбиране

    За16 години имам около 25 в момента шия едновременно 4 не шия постоянно, дори имам паузи от 1-2 години имам и малки и голями като много искам да ушия Тайната вечеря , но незнам каква комплектовка и откъде да си взема

  3. #48

    Подразбиране

    Бродирам от 4 години и съм ушила 15 гоблена, сега шия шестнадесетия. Но имам 6-7 малки, 2 големи /60/70 и 40/50см/ и останалите са среден размер.
    Но също много обичам да шия разни салфетки, малки картинки и т.н.

  4. #49

    Подразбиране

    За 10 години имам 10 малки и два големи гоблена.По едно време ги бях зарязала,но сега не мога да се отлепя от тях.Всяка свободна минута.


  5. #50

    Подразбиране

    Ушила съм 20 гоблена от тях 3 са малки,но за това няма никакво значение аз изпитвам такова удоволствие от шиенето и спокоиствие че понякога забравям света за света около мен

  6. #51

    Подразбиране

    Не съм ги броила.Шия повече от 10 години.Подарявала съм доста.Някои миниатюрки монтирах на подаръчни торбички от плат и така подарени много им се радваха.Само 7 са в рамка+успях да преброя 26/без подарените и тези, които съм шила по два пъти/.И в момента шия още 2.В цялата статистика не съм сложила малките миниатюки.

  7. #52

    Smile

    Аз шия от 6 години и съм избродирала 11 гоблена-6 малки и 5 големи и всичките съм ги сложила в рамки и украсяват стените на моя дом

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.За 2год. съм ушила 5 гоблена и имам два до половината,незнам кога ще ги завърша,но не бързам.Чула съм ,че където има мъжка рожба,трябвало да има гоблен с коне,а срещу тях-гоблен с вода.Така,че съм изпълнила тази част от"поверието".

  9. #54

    Подразбиране

    За около 30 години гобленарство съм ушила почти всички големи гоблени от каталога на Вилер-- Параклисът и за подарък . Не се хваля и не лъжа, нобройката е около 100 като поне 20 съм подарила. Ина мен не ми се вярва ,но те са тук --малко съм сложила в рамки, повечето са прибрани в торби. Може да е глупаво от моя страна ,но това е хоби идокато виждам може би все ще шия по малко.

  10. #55

    Подразбиране

    E, аз нямам толкова много, но бродирам от 5 -6 години на "приливи и отливи".Имам периоди в които съм плела само на една кука и не съм похващала гоблен.Но все пак равносмтката ми е -6 и един който довършвам.Скромно....,но това е .
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #56

    Подразбиране

    6 гоблена за това време са напълно нормално количество. Аз имам и много малки гоблени,които се шият и по-бързо и лесно. В края на краищата мисля, че не количеството е важно ,а удоволствието от самата работа.На мен те са ми помагали да запълвам излишно свободно време.А особено след като отгледах децата ,то е в излишък в студените сезони. Лятно време имам много работа в цветната градина.С уважение и най-добри пожелания за бъдещо творчество

  12. #57

    Smile

    Имам 12 гоблена за 10 години.Не е важана бройката,а удоволствието,което са ми донесли,а повярвайте то е огромно.На края на някой гоблен изпадам в паника, ако нямам подготвен друг.

  13. #58

    Подразбиране

    lari, благодаря за хубавото пожелание.Дано намеря достатъчно време ,за да ушия поне1/3 от твоята бройка.Наистина трябва да се гордееш със себе си.Аз също обичам цветята и в къщи е като"джунгла", но за жалост нямам градина-живея в апартамент.Защо ли си мисля, че всички гобленари имаме и др. сходни занимания.Поздрав
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #59

    Подразбиране

    lari бройката е внушителна ,а колекцията предполагам е невероятна Какво ще кажеш да я качиш някъде да се насладим и заредим с още повече ентусиазъм

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    mimka,благодаря за написаното. Бройката не е от значение ,по-важно е удоволствието от ушиването. Никога не съм гонила бройка,а обстоятелствата са го налагали. И цветята са нещо прекрасно ,те са живи и искат грижи ,внимание и обич като малки деца.Ние също живеехме в малък апартамент и беше същинска джунгла и проблемите в семейството бяха заради някое случайно повредено листо. Най-грижливо към цветята ми се отнася кучето. Преди три години си купихме стара къщичка,но пак има проблем--сега деля времето между гоблените и градинката плюс саксиите. Нямам нищо против да кача гоблени ,но за мен това е проблем-нямам апарат подходящ. Като си дойдат децата ще качат колкото имат тъпение. Качиха ми гоблени на моя приятелка .Ако успея ще покажа тях. Пак бях многословна и моля за извинение.

Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •