Резултати от анкета: Колко гоблена сте ушили?

Гласували
1210. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 1-5

    413 34.13%
  • Нито един

    24 1.98%
  • 11-20

    244 20.17%
  • над 20

    222 18.35%
  • 6-10

    307 25.37%
Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 335
  1. #61

    Подразбиране

    ще се опитам да прехвърля някои гоблени На моя приятелка-с нейно разрешение.Тя е много ангажирана и няма възможност лично да се включи във форума. Второто е грешнка-това е снимка от карпатите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

    Подразбиране

    Lari, ще чакаме да видим поне малка част от сътвореното от теб.Жалко, че сме на голямо разстояние една от друга , за да "попия " от твоя творчески ентусиазъм и да разменим цветни резници.С поздрав и усмивки...
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #63

    Подразбиране

    Mimka, благодаря за топлите думи. Написах ти дълго писмо ,но нещо не се получи. А Карлово е красиво градче и всеки може да го посети--аз съм начинаеща градинарка но саксии гледам отдавна. А гоблените с удоволствие ги показвам--не на всички харесват цветовите съчетания на определени гоблени,но когато са запечатани в кутии не може да се предположи как е вътре.Имам позната ,която дълго време шиеше всеки гоблен първо1-1,за да види съчетанието,а после го шиеше в нормален вид като подменяше всеки цвят ,който не й харесваше. После изведнъж се отказа да шие и сега се занимава с други неща. Но понякога по нея се ориентирах как изглежда ушит даден гоблен .Пливет от Балкана.

  4. #64

    Подразбиране

    Момичета ,тук можете да разгледате част от гоблените ми.Споделих,че много от тях не са излезли каквито са в действителност--цветовата гама е доста по-бедна на снимките. Имам и Тайната вечеря плюс още много малки и съвсем дребни гобленчета. Шила съм и много карета и тишлайфери, но и от тях повечето са прибрани.

    http://picasaweb.google.com/dioptyr/Gobleni

  5. #65

    Подразбиране

    Разкожни са! Поздравления!!! И пожелания да ни зарадваш в скоро време с нови красоти!

  6. #66

    Подразбиране

    lari, нямам думи, а и при толкова красота не са нужни.Аз взех да се чудя на себе си , че се наричам гобленарка.С приятелски поздрав и много усмивки ...
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #67

    Подразбиране

    За 3 години успях да избродирам 9 големи и 14 малки и средни гобленчета
    Имам идея да ги направя 100 да съм жива и здрава само

  8. #68

    Подразбиране

    И аз дадох моя глас в анкетата.
    Все си мислех, че съм ушила доста гоблени, но като гледам вас.........
    Шия от 20 години и имам скромните 10 гоблена /половината големи/.
    Аз докато не се завия с гоблена ми е направо некомфортно. Моята най голяма гордост е "Влюбена двойка", а моята мечта е "В Механата". За съжаление нямам цифров апарат да ги снимам , но когато си намеря ще си ги кача в галерията.

  9. #69

    Подразбиране

    И аз страшно много харесвам в Механата,но вече нямам търпение за толкова голям гоблен. От доста време имам Мостар и Апостолската градина и не мога да се наканя да ги започна. Лошо е да нямаш наблизо цифров апарат .И аз искам да покажа нещо ново ,но ми е невъзможно. А за бройката не се притеснявай-тя е без значение.

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте
    аз шия вече ат 15 години
    и съм ушила около 17 гоблена
    Някои големи, други малки. Имало е периоди когато не съм ставала, но и такива в които не съм хващала гоблен с месеци.
    Но както всички вас смятам, че е по - важно удоволствието от шиенето, а не количеството на ушитите гоблени.

  11. #71

    Подразбиране

    аз шия от 3 години и имам 2 средни пейзажа,1 малка и трудна икона и да се надявам до 2 месеца да довърша и един по-големичък

  12. #72

    Подразбиране


    az shia ot 4 godini i imam ushiti 4 goblena,mnogo bavno mi se struva,zashtoto vse si xaresvam peizagi s mnogo cvetove,no vagno e gelanieto,nali taka.i udovolstvieto ot svarshenata rabota.
    ako niakoi moge da me posavetva kak da shia po-barzo,shte sam mnogo blagodarna.

  13. #73

    Подразбиране

    До сега съм зашила два големи гоблена и около 12 по малки но от тях съм и подарявала .Желание имам много за шиене но време не се намира за мое голямо съжаление .

  14. #74

    Подразбиране

    За 12 години имам ушити 53 гоблена, като през това време отгледах две деца и ходя на работа.От тези гоблени съм подарила три.Останалите висят в жилището ми по стените. Естествено имам и големи и малки като първите са повече от половината. И най-интересното е че все още ми се шие и имам голяма тръпка.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Тръпката не минава. Може временно да намали или просто човек да има нужда от малко вдъхновение. Но самата тръпка не изчезва.Браво за гоблените

Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •