Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 50
  1. #16

    Подразбиране

    Най-сетне има магазин за конци и в Смолян. Конците са DMC и Anchor, повечето са с гръцки етикети (магазинът е с гръцки стоки), 1 лв. на чиле. Намира се на Дичо Петров, но не знам номера - малко над Езиковата гимназия в посока РИОСВ, от дясната страна. Има табела DMC.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  2. #17

    Подразбиране

    В СЛИВЕН има едно малко магазинче в кв Дружба по булеварда нагоре след БИЛА в блок26 в дясно и много добре заредено с всичко за гоблени рамки конци и е ЕВТИНО аз оттам си купувам и съм доволна
    Редактирано от peto68 : 15.01.2011 в 17:16.

  3. #18

    Подразбиране

    най големиaт Гоблен магазин в Пловдив Къде е? адресът направления. благодаря

  4. #19

    Подразбиране

    Шумен - Хоби Арт Център, ул. Цар Освободител 120

  5. #20

    Smile Магазин в Люлин

    В София на кооперативния пазар в Люлин има едно магазинче за прежда и конци, където може да си купите панама, DMC конци, игли и всякакви други неща. Има и от щампованите гоблени. За комплектовки на гоблени (примерно Вилерови и др.) не попитах, нf може и да има. Местоположението на магазинчето е горе долу следното: http://www.bgmaps.com/old/map.aspx?s...d3a05505&tip=1
    Дано да съм била полезна

  6. #21

    Подразбиране Конците

    За Габровските магазинчета аз мога да кажа следното - тези който са посочени все още съществуват, но в тях няма конци на DMC. Такива могат да се закупят в магазинчето което не е посочено - това което е зад ГУМ в малката уличка, точни срещу енергото. В другите магазинчета успешно могат да се закупят конци: Anhor, Ariadna, Pupetc, Мулине и други по неизвестни, както и игли, панами, и всичко друго нужно за гоблени и шиене, че дори и окомплектовани гоблени. Дано съм била полезна.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    За Варна
    Пазар до Катедралата, Магазин “Конци и гоблени” - вече го няма
    Преместен е на "Гаражите", първа линия с лице към пазара (броено от ул. "Г. Бенковски" - третият блок)

    Има голям магазин за конци, гоблени и прежди, зад пощата.

    Кинкалерия на ул. "Дрин" - български конци

    Кинкалерия на ул. "Георги Жеков" - един гараж, пада се в отсечката между ул. "Г. Бенковски" и ул. "Дрин"

    ************

    Ако някой знае къде във Варна мога да купя конци DMC Cotton pearl #5 и #8, моля да помага. Досега поръчвам от чужбина по интернет, но би ми било по-удобно ако има магазин във Варна. Ползвам и българските, но по много параграфи не съм доволна от тях
    Love and respect!
    My Blog

  8. #23

    Подразбиране

    Някой знае ли магазин за конци в жк.Славейков бургас,близо до магазина на Билла
    rusinova@mail.bg

  9. #24

    Подразбиране

    да.имаше такъв магазин ,но преди няколко месеца започнаха една кооперация и вече го няма.в едно друго магазинче в комплекса продават само мулинета.

  10. #25

    Подразбиране

    Севлиево
    ул."Иван Преснаков"11
    Продават конци Ариадна и Rosace /китайското DMC/.

  11. #26

    Подразбиране

    София
    Пазара "Старата стена" (май така се казваше) на бул. Христо Смирненски, там има едно магазинче с прежди, гоблени, конци и разни други истории.
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  12. #27

    Подразбиране

    Старата стена Римската стена ли е?

  13. #28

    Подразбиране

    Темата е страхотна за начинаещи като мен

  14. #29

    Подразбиране

    Пазарджик ул.Генерал Гурко 10 срещу Хебросгаз под блока /бивши телевизионни сервизи/ панама, гоблени и конци DMC

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,

    До колкото темата е подходяща, ще я ползвам да попитам, дали някой знае къде точно е магазина на РАН в Борово. Знам къде е 36 -то но незнам къде около него да търся!

    Благодаря предварително!

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •