Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 71
  1. #46

    Подразбиране

    През зимните месеци избоцках първо този пияндурник, какво толкоз му харесах, сигурно босия пръст, ха-ха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    И още две малки нещица, комплект към миналогодишната моделка. Смятам трите да ги сложа в обща рамка. Като стане ще ви ги покажа как са станали.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    И понеже не си намирам личните етапи, слагам и тук, освен в етапите на Хаед, това над което се трудя години наред. Мислех си, че ще го шия до пенсия, ама като стигнах до последния ред малко се пообнадеждих.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    Много красиви неща си изработила , Поздравления

  5. #50

  6. #51

    Подразбиране

    Честито! То си е за медал търпението и упоритостта при изработването на Хаед!

  7. #52

    Подразбиране

    Ле-ле страшно много труд е това! Браво, уникален е!

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    И понеже не си намирам личните етапи, слагам и тук, освен в етапите на Хаед, това над което се трудя години наред. Мислех си, че ще го шия до пенсия, ама като стигнах до последния ред малко се пообнадеждих.
    Думи нямам................... ♥♥♥

  9. #54

    Подразбиране

    Уникално красиво и вероятно толкова трудно
    v_g_g@mail.bg

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета за овациите по повод Хаеда. Приемам ги с огромно удовлствие и сега вече нямам търпение да го завърша за да ги получа отново от Вас. Надявам се да бъде скоро, че съм си подготвила вече следващия.Омръзна ми да ги шия тези синкаво-лилави тонове, затова следващия съм го подбрала да е в червената гама. Още веднъж благодаря на всички, които намриха време за мен!

  12. #57

    Подразбиране

    Страхотен Хаед,поклон за търпението и майсторството!Много е красив!

  13. #58

    Подразбиране

    Ето и моят най-после завършен Водолей от ХАЕД, който мъча вече 4 години, като ту го продължавах, ту го спирах за да си почина с нещо друго. Завърших го още през юни, ама все си чакаше фотосесията, ха-ха. Не съм го прала и гладила, ще направя това като реша да го рамкирам. Това е подарък за моята дъщеричка, която си го избра преди години. Другото е една страстна графика за подарък на едни младоженци.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    Честито!Много красив гоблен!Поздравление за търпението и упоритоста!Дано носи много радост на дъщеря ти.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Уникален е ХАЕД-а!!!! Поздравления и за избора, и за труда, и за търпението , и за умението да изработиш подобна красота!

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •