Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 71
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте, момичета, отчитам се с първият в гобленарския ми опит завършен Хаед. Това е вторият ми започнат Хаед, но успях да го довърша по-рано от другия. Още през лятото беше готов, но нарочно го държах в тайна, за да е тематичен към предстоящите коледни празници /едвам се устисках, ако ме разбирате/. До сега аукаха и оукаха моите колежки, но аз предпочитам Вие да си кажете мнението, друго си е специалистите да го видят. Паспартуто е златисто, а рамката е зелена със златен орнамент. Сигурно няма да се разбере от снимките, затова Ви подсказвам. Изтипосвам се и аз, за да добиете представа за размера на гоблена. Съжалявам, че не можете да го видите на живо, защото не се вижда на фотото как грее това коледно венче и аз много му се радвам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Ееее браво ,уникална колекция,поздрави от мен и смело напред

  3. #33

    Подразбиране

    Браво!Поздравления

  4. #34

    Подразбиране

    Много е красив, страхотен е ! И оформлението е много стилно. Ако не е тайна, къде го рамкирахте?

  5. #35

    Подразбиране

    Тази темичка съм я пропуснала , а толкова красиви неща

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Честито! В унисон с гоблена (мнооого е красив), весели празници!

  8. #38

    Подразбиране

    Браво! Такова хубаво настроение създава тази творба! Става ми леко на душата, като я гледам - мисля, че това е основното в нашия труд! Весели празници!

  9. #39

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които надзърнаха тук. Радвам се ако Ви е харесало. Аз рамкирам гоблените си на "Шипка" преди автоподлеза. Който е от Варна ще ме разбере. Да Ви кажа, представях си го с ярко-червено паспарту, за съжаление или не, но то беше свършило. Сега си мисля, че със златното май повече се отваря картинката. Вече няма как да разберем

  10. #40

    Подразбиране

    Страхотнен гоблен,поздравления!

  11. #41

    Подразбиране

    Поздравления и от мен!!!! Много е нежен и много сполучлива разработка!!! Да ви носи здраве и късмет!!!

  12. #42

    Подразбиране

    Думи нямам да опиша колко много ми харесаха всичките Ви гоблени!Поздравления за чудесната колекция!

  13. #43

    Подразбиране

    rossi, Дида, Мера, благодаря за хубавите думи. Е, чак всичките няма как да се харесат на всички, но за последния приемам, че е сладичък. Аз харесвам илюстрации, и към приказки и въобще, особено ако са детайлно изрисувани. Специално на Густафсон всичките му илюстрации са хубави, поне тези, които аз съм виждала, даже съм набелязала още туй-онуй, ама да видим кога.

  14. #44

    Подразбиране

    леле, коледния гоблен е като приказка, внушителен е

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Гоблена е прекрасен! Точно в духа на предстоящите празници, наслаждавай му се.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •