Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 71
  1. #16

    Подразбиране :)

    А това е черешката на тортата. Запали ме по него Света преди година, а наскоро Аби ми помогна да го довърша с успех, за което съм и много признателна. Тази Болярка ми навява сантиментални спмени от моята младост, когато учих в Русия и съм си я закачила в кухнята да си фиркаме заедно (кой каквото обича). Само не мога да разбера защо всичките ми снимки са с убити тонове, в действителност всичко е много по-ярко, например стената в кухнята ми е жълто - оранжева, а сега като гледам излязла е бежова
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране :)

    ето го
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Едва си намерих темата в този, както се казва, дълбок архив. Голям срам. И така, отчитам се пред тези дето все още ги интересува по възходящ ред. Това е колибрито, чиято комплектовка ми е скъп подарък от Весито от този форум.Изненадвам се, че не съм го показвала, но май изчаквах първо тя да си покаже нейния гоблен, та ето, че му дойде времето и на моя. Предварително се извинявам за непълноценните снимки, но толкова мога...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Това е първият ми гоблен по картина на Томас Кинкейд - лична разработка на варненска гобленарка -моя приятелка и собственик на магазина за гоблени, от който предполагам повечето варненки се снабдяват с конци. Купих комплектовката на достъпна цена, доволна съм от резултата, още повече, че бях първата, която го уших.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Това дребно сладурче съм го шила за отмора и си чака някое и друго другарче за да станат комплект.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Тази зелена улица ми е любимка от последните ушити. Имаше доста контурен бод, но си заслужаваше труда. Доста е дългичка, зае ми една стеничка от коридора, закачена е на три кукички за да не увисне. За да добиете представа за големината съм я снимала и отстрани, междувпрочем едва съм я снимала, коридора ми идва тесен за да се хване цялата и в същото време да не я зацапа светкавицата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са страхотни!Видях няколко,които и аз съм запланувала.Обаче колибрито направо ми падна на сърцето.Преди една седмица си разпечатах схемата и я прибрах-да чака ред.Сега като видях твоя ушит,направо я вадя и поръчвам конците.Не мога да устоя на тази комбинация-цветя и колибри.Голяма тръпка са ми.

  8. #23

    Подразбиране

    А следващите два гоблена не съм ушила аз, а са ми подарък все по повод рожден ден от моя приятелка, която обича да ми подарява готови ушити от нея неща, може би защото знае, че само човек, който шие можеда оцени напълно този труд. Снимала съм от различни позиции и пак не мога да ги докарам, от мене фотограф не става.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Поздравления! Имаш разкошни гоблени! Всички много ми допадат.

  10. #25

    Подразбиране

    Толкова много красота!Браво СВЕТЛАНА,много ме зарадва с твоите гоблени,разгледах ги с удоволствие!Много разнообразни и красиво рамкирани...има и такива,които не съм виждала.Прекрасни са!!!

  11. #26

    Подразбиране

    Много красива колекция, радвам се че мога да й се насладя

  12. #27

    Подразбиране

    Всичките гоблени са чудесни! Поздравление!

  13. #28

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени си ушила!Първо видях двата ХАЕД-а,но и останалите ти гоблени не отстъпват по красота .Най-много ме впечатлиха зелената улица и пейзажа на Кинкейд и ....тайничко ти завиждам за тях!

  14. #29

    Подразбиране

    polinabg, tian_64, irina48, irena_gemini, margo67, yanka2013, много Ви благодаря на всички за хубавите отзиви. Аз сега съм на тема Хаед и бързам да довърша поне единия, че той ще ми е първият от тази фирма, ама има още време докато го покажа тук.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    prekrasni gobleni speciano zelenata olica mnogo e orginalna bravo

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •