Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 71

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Думи нямам да опиша колко много ми харесаха всичките Ви гоблени!Поздравления за чудесната колекция!

  2. #2

    Подразбиране

    rossi, Дида, Мера, благодаря за хубавите думи. Е, чак всичките няма как да се харесат на всички, но за последния приемам, че е сладичък. Аз харесвам илюстрации, и към приказки и въобще, особено ако са детайлно изрисувани. Специално на Густафсон всичките му илюстрации са хубави, поне тези, които аз съм виждала, даже съм набелязала още туй-онуй, ама да видим кога.

  3. #3

    Подразбиране

    леле, коледния гоблен е като приказка, внушителен е

  4. #4

    Подразбиране

    Гоблена е прекрасен! Точно в духа на предстоящите празници, наслаждавай му се.

  5. #5

    Подразбиране

    През зимните месеци избоцках първо този пияндурник, какво толкоз му харесах, сигурно босия пръст, ха-ха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    И още две малки нещица, комплект към миналогодишната моделка. Смятам трите да ги сложа в обща рамка. Като стане ще ви ги покажа как са станали.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    И понеже не си намирам личните етапи, слагам и тук, освен в етапите на Хаед, това над което се трудя години наред. Мислех си, че ще го шия до пенсия, ама като стигнах до последния ред малко се пообнадеждих.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    И понеже не си намирам личните етапи, слагам и тук, освен в етапите на Хаед, това над което се трудя години наред. Мислех си, че ще го шия до пенсия, ама като стигнах до последния ред малко се пообнадеждих.
    Думи нямам................... ♥♥♥

  9. #9

    Подразбиране

    Много красиви неща си изработила , Поздравления

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Честито! То си е за медал търпението и упоритостта при изработването на Хаед!

  12. #12

    Подразбиране

    Ле-ле страшно много труд е това! Браво, уникален е!

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета за овациите по повод Хаеда. Приемам ги с огромно удовлствие и сега вече нямам търпение да го завърша за да ги получа отново от Вас. Надявам се да бъде скоро, че съм си подготвила вече следващия.Омръзна ми да ги шия тези синкаво-лилави тонове, затова следващия съм го подбрала да е в червената гама. Още веднъж благодаря на всички, които намриха време за мен!

  15. #15

    Подразбиране

    Страхотен Хаед,поклон за търпението и майсторството!Много е красив!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •