Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 71
  1. #1

    Подразбиране скромно и от мен

    чувствам се неловко че ви показвам толкова малко, като виждам какво количество произвеждате, но аз шия едва от 2 години. но това е такава краста, че занемарих другото си хоби - саксийните цветя залиняха. това е първият ми гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    това са останалите . липсва хитлеровата зима, една цветна шевица и разпятието , които вече подарих .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    зимния гоблен ми е последния и ощте му слагам контур
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    А ето я и зимичката вече в рамка за всички, които я харесаха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране рибките

    Отдавна не съм слагала нищо тук, най после да се отчета и аз. Тези рибки бяха коледния подарък за племенниците ми. Скоро ще покажа и следващия в рамка, но ми остава ето това ъгълче да довърша. Последният ще е подарък за 8-ми март за майка ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране Нещо ново

    Не съм се отчитала от една година. Сигурно вече сте ме забравили. Показвам нещата, които не сте виждали. Едно от тях - Венецианският пейзаж ми отне 8 месеца . За него специално благодаря на Галя (galie) от форума, която ми стана добра приятелка. Не се получи както на картинката, цветовете са по-убити отколкото очаквах, но ми е скъп.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране След дълго закъснение

    Здравейте всички приятелки и познати, които предполагам вече сте ме забравили. Жива съм и показвам след дълго отсъствие ушитото до момента. Дано да ви хареса. Първото и вече подарено на майка ми(не ми харесва модела, но цялата комплектовка ми беше подарък...).
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране следващо

    Оригинален Вилер, моя приятелка го държа в раклата си 20 години. Аз го уших и го подарих на свекърва ми(обичам да подарявам)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране :)

    Тези двете висят в коридора, от рускините ги свалих, поозорих се с неясните схеми, ама съм доволна от резултата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране :)

    А тази мацка дъщеря ми си я хареса и още не сме я подредили.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране :)

    Имайте търпение, имам още. Тези негърчета са ми пак поръчка от дъщеря ми и сме ги подредили в детската стая.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране :)

    За 50 годишния юболей на мъжа ми успях да му избоцкам това. Бивш моряк ми е, а трите лодки в тихия залив е тричленното ми семейство
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране :)

    За 50 годишния юбилей на моя приятелка подарих това заради златните краски на "Златната ни есен"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране :)

    Този Вервако е един от любимите ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране :)

    Реклама:
    Тези двете вървят в комплект и страшно много си ги харесвам. Ших ги с огромно удоволствие и не ми досади контурния бод, нищо че беше навсякъде.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •