Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Конкурс - с. Галерия Бродерия

    Който иска схемата да пише
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Много бих искала да ми пратите схемата, защото отдавна търся такъв гоблен, но не мога да я сваля от сайта който е даден по-долу.


    zeza_v@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Защо е поставено условието задължително да се използват конци "Ариадна"? На мене ми се наложи преди две седмици да търся такива и не можах да открия в цяла София. Единствено в магазинчето на "Графа" има, но много малко номера. Момичето каза, че вече не зареждат от тях.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    Защо е поставено условието задължително да се използват конци "Ариадна"? На мене ми се наложи преди две седмици да търся такива и не можах да открия в цяла София. Единствено в магазинчето на "Графа" има, но много малко номера. Момичето каза, че вече не зареждат от тях.
    можеш да ги поръчаш онлайн от сайта на Милена Стил, вече се плаща с наложен платеж , когато ги получиш, а не предварително.

    http://www.milenastyle.com/Shop.html


  6. #6

    Подразбиране

    О, много мерси за информацията. Досега онлайн не съм пазарувала нищо и не се бях сетила за този вариант.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    О, много мерси за информацията. Досега онлайн не съм пазарувала нищо и не се бях сетила за този вариант.
    Деси, най-добре чрез преравнителна таблица си ги обърни в ДМС или Анхор, защото Ариадна не са особено качествени конци. Мисля че няма да се получи голяма разлика в цветовете на гоблена.

  8. #8

    Подразбиране

    Че е така, така е, права си. Само че разговорът тръгна от там, че за този конкурс има изискване да се работи с "Ариадна".

  9. #9

    Подразбиране

    Ох, в бързината не съм прочела, че става въпрос за конкурс. Мислех си, че просто такава е легендата към схемата. Извинявай!

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Iziskvaneto e takova,za6toto e tyahen konkurs,koncite sa6to sa tyahni i taka si pravyat reklama.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •