Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 82 от 82
  1. #76

    Подразбиране

    Много благодаря за вниманието и хубавите думи,много ме трогнахте мили момичета!

    папальона

  2. #77

    Подразбиране

    Аз не съм почитател на мънистата и затова не мога да ги оценя-само ти казвам че ми харесват-браво за положения труд.Поздравления за майка ти с цветните колички-и те са в моите планове,но ще видя кога ще стигна до тях.Само искам да те питам на какъв каунт панама са изработени,защото се двоумя дали аз да ги шия на 14 или на 18 каунт?

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от drmagi Виж мнение
    Аз не съм почитател на мънистата и затова не мога да ги оценя-само ти казвам че ми харесват-браво за положения труд.Поздравления за майка ти с цветните колички-и те са в моите планове,но ще видя кога ще стигна до тях.Само искам да те питам на какъв каунт панама са изработени,защото се двоумя дали аз да ги шия на 14 или на 18 каунт?
    шити са на българска панама каунт между 15/16 ти ,то няма как да се види на снимката,ама наистина станаха много хубави

    папальона

  4. #79

  5. #80

    Подразбиране

    Диде невероятна колекция сте си спретнали,поздравления и за двете ви!!!

  6. #81

    Подразбиране

    Делхи,браво,бе!Вие кога спите,само бродирате!Много са красиви!Особено ми допадна Пипи-не съм я виждала в такъв вариант!Ако си запазила схемата,можеш да ми я метнеш някога!

  7. #82

    Подразбиране

    Реклама:
    prekrasni sa bravo

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •