Показване на 1 до 15 от 15

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Masha Виж мнение
    Милар продават всички фирми,които ползват конците на ДМС,но най-много Ланарте и Фервако.Там се правят поръчки по каталозите им за част от моделите,но имат и много налични.Забравих и Пермин.Там могат да се поръчат и гоблените на Солария.Имат и много различни по цвят и гъстота
    панамилПиши подробно на приятелката си какво искаш и дамата ще те обслужи много любезно.Те имат и отдел на спирка "Оряхово" - в посока към ж.к.Люлин -така,че приятелката ти може да провери и там.
    Целувки на децата
    Masha
    Мила Masha, благодаря ти много за информацията. Така ще мога да я ориентирам по-добре какво да ми потърси!!!! Поздрави и целувки

  2. #2

    Подразбиране

    В петък съм в командировка в София и много бих искала да си купя тонирана панама. В тази връзка молбата ми е към всички запознати от форума да ме упътят как да стигна до този специализиран магазин на ДМС на бул. Ст. Стамболов -8. Какъв обществен транспорт мога да ползвам от централна ж.п. гара? И знаете ли дали там продават такава панама? Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    В петък съм в командировка в София и много бих искала да си купя тонирана панама. В тази връзка молбата ми е към всички запознати от форума да ме упътят как да стигна до този специализиран магазин на ДМС на бул. Ст. Стамболов -8. Какъв обществен транспорт мога да ползвам от централна ж.п. гара? И знаете ли дали там продават такава панама? Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!
    http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cb...name=&size=3x2
    Марджи разгледай тази карта ще се ориентираш най-лесно. За съжаление не знам какви трамваи минават само за 12 съм сигурна. Уличката е продължение на Женски пазар. А панами има всякакви.
    Червения кръг е мястото на магазина.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •