Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 111
  1. #16

    Подразбиране

    И за едно и уреда за понички да покажа, още е топъл, правих преди малко. Напред в темата ги има, затова няма да ги поствам рецептата и снимката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране за вафлите

    Момичета, съжалявам, че не мога да покажа.Но е разкош. Аз го купих в Пловдив и е 20 лв.
    ICQ: 308-124-916

  3. #18

    Подразбиране

    Джемма,а от каде си купила машината за понички?Благодаря ти предварително!

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря ти Джемма!Вчера я търсих в Техномаркет и Технополис,но уви ги няма,а как ми се ядът понички,но не от тези дето ги продават ,че с тази стара мазнина!!!!!

  6. #21

    Подразбиране

    Джемма мила да те питам /извинявам се ,че питам тук/къде беше рецептата за висяща баница ,че сум си я загубила.Благодаря ти ,че те има .

  7. #22

    Подразбиране

    Вчера поставих начало на тазгодишните приготовления за Коледа. Направих дрезденския щолен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Не се съмнявам, че са толкова вкусни, колкото и страхотно изглеждат, Джемма! А тази година ще има ли от твоят прочут Английски коледен кекс?

  9. #24

    Подразбиране

    Не, него ще пропусна. Няма кой да го яде тази година.

  10. #25

    Подразбиране

    Djemma, миличка миналата година беше пуснала рецепта за мъфини, цял ден я търся и не мога да я открия били я пуснала пак. Много те моля.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  11. #26

    Подразбиране

    Щолена изглежда прекрасно,няма да питам за вкуса.

  12. #27

    Подразбиране

    Meri, за кои маффини по-точно питаш. Имам много рецепти- сладки, солени?

  13. #28

    Подразбиране

    Djemma! Искам да те помоля да ми кажеш рецепта за поничките с машинка !Намерих една от ТСМ като твоята и утре смятам да си купя!Търсих рецептата в твоите странички от миналата година ,но не открих.... И още как се поддържа и почиства да споделиш?!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  14. #29

    Подразбиране

    Купувай, няма да съжаляваш мисля. Почистването е повече от лесно- тя е с незалепващо покритие и само изтриване с кухненска хартия е достатъчно. Ако няма да се ползва дълго време- с гъба и малко веро, за да се отстрани мазнината да не граняса. А най-често правя по тази рецепта:
    250 гр брашно
    125 гр захар
    250 мл пр. млякао
    3 яйца
    2 ванилии
    50 мл олио
    пакетче бакпулвер
    щипка сол

    Или следната:
    500 гр брашно, 150 гр пудра захар, 2 пак ванилии, 3 яйца, 200 гр заквасена сметана(може и кисело мляко), 1/2 бакпулвер, 2 сл ром (може и без него) 200 мл прясно мляко

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти! Утре ще действам!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •