Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 111
  1. #31

    Подразбиране

    Djemma за сладките. Миналата година ги предложи и аз ги правих но уви сега не мога да си намеря рецептата. Помня че имаше какао, кока кола и ....
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  2. #32

    Подразбиране

    А, тези ли- заповядай:
    150 гр брашно
    3 ч.л.бакпулвер
    30 г какао натурално
    150 г пудра захар
    2 яйца
    100 г разтопено масло
    125 мл кока-кола
    50 г смлени фъстъци

    Глазура:
    100г пудра захар
    15 г какао
    4 с.л кока-кола

  3. #33

    Подразбиране

    Благодаря много
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  4. #34

    Подразбиране

    Диема показа дрезденския щолен, ако обичаш дай сега рецептата
    katya ivanova

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране .....

    Джема, а рецепта за шарана?

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Джема, а рецепта за шарана?
    Да, Джема непременно ще приготви специални неща за именника си!
    Джема, да ти е жив и здрав именника и да те радва много
    Весел празник
    И да не забравиш да пуснеш и снимков материал и рецепти!

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, но тази година нищо не съм правила. Проблеми с детето- ходим по доктори и Никулден го прекарахме на гости, на готово приготвена маса. В понеделник заминаваме за София- налага се операция на детето. Зарязала съм и гоблени и коледни приготовления и всичко. Проблем след проблем...

  9. #39

    Подразбиране

    Джема, дано да минава всичко по-бързо и детето да се оправи. Празниците ще минат и без специални приготовления, важното е да мине операцията. Пожелавам му да мине леко и безпроблемно и бързо възстановяване след това! А на теб - по-малко грижи и притеснения /ако е възможно/. Стискам палци

  10. #40

    Подразбиране

    Джема,мила,не се отчайвай!Кураж,аз все така си казвам.От една седмица се грижа за свекърва ми,която претърпя тежка сърдечна операция(смяна на клапа и байпас на аортата),детето(малкото) е все по лекари,заради алергия и постоянно боледуване от гърло,за капак и аз имам проблеми с бъбреците....
    От месец и половина не съм излезнала от болниците,научих ги всичките в града,но.......какво да се прави,идват и такива дни!
    Пожелавам операцията да мине успешно,детенце да се възстанови бързо,а на теб повече вяра,търпение и дано си здрава да се грижиш за него!!!

  11. #41

    Подразбиране

    Джема имаш моята пълна морална подкрепа.Бъди спокойна,ако можеш,за да е по-спокойно и детето.Успех и много късмет ви желая.

  12. #42

    Подразбиране

    Стискам палци всичко да мине успешно с операцията. Детенце да се възстанови бързо. И на тебе много сили, за да издържиш на цялото напрежение.

  13. #43

  14. #44

    Подразбиране

    Джема, имай вяра, кураж и всичко ще е наред.
    katya ivanova

  15. #45
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Успех на дететенцето ти и търпение и сила за теб,всичко ще бъде наред,мисли позитивно!

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •